Advert

CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ÖZKAN YALIM ESNAFIN SESİNE KULAK VERDİ

CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım pandemi süreci boyunca zor durumda kalan esnafın çağrısına kulak verdi. CHP'li Yalım sosyal medyadaki mesajında özellikle şoförlerin zor durumda kaldığını belirtti.

CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ÖZKAN YALIM ESNAFIN SESİNE KULAK VERDİ
CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ÖZKAN YALIM ESNAFIN SESİNE KULAK VERDİ egeseshaber
Advert

CHP Uşak milletvekili Özkan Yalım sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "Servis şoförlerinin pandemiden sonra beli bükülmüş durumda. Gerek yakıt masrafları gerek vergiler gerekse araçların doluluk oranlarında yaşanan dar boğaz şoför arkadaşlarımızı bir hayli zor duruma sokmuş durumda. Vatandaşı düştüğü bu zor durumdan kurtarmak sizin göreviniz.” dedi. Ayrıca CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım halı sahalarda yaşanan sıkıntılara değinerek şöyle konuştu; “Pandemi süresince zor durumda olan bir başka sektör ise halı sahalar. Uzun süredir kapalı olan halı sahalar nedeniyle orada görev yapan, oradan ekmek yiyen insanlar mağdur durumda, zor durumda. Halı sahalar bir an önce açılmalıdır.

"ÖZEL YURTLAR ELEKTİRİK FATURASINI BİLE ÖDEYEMEZ DURUMDA"

Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerin evde olmasndan dolayı özel yurtların zor durumda olduğunu da hatırlatan Özkan Yalım,  yurtların elektrik faturalarını bile ödeyemez duruma geldikerini belirtti. Özel yurtlara kira desteği olarak en az bir asgari ücret vermelisi gerektiğinin altını çizdi.

“OYUNLARA ARTIK İZİN VERİLMELİ”

Kıraathane sahibi olan işletmecilerin ise oyun yasağından dolayı iş yapamaz hale geldiklerinin altını çizen CHP Uşak milletvekili Özkan Yalım, “Kahvehanelerin en büyük gelir kapısı olan oyunlara artık izin verilmeli. Kahvehane esnafı daha fazla mağdur edilmemeli, zor durumda bırakılmamalı.” İfadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"