Advert

BUCA BELEDİYESİ’NDE ESNEK ÇALIŞMA MODELİNE GEÇİLDİ

Buca Belediyesi, koronavirüs salgını riskinin artması nedeniyle esnek çalışma modeline geçti. Belediye personeli iş akışını bozmayacak şekilde dönüşümlü olarak hizmet verecek.

BUCA BELEDİYESİ’NDE ESNEK ÇALIŞMA MODELİNE GEÇİLDİ
BUCA BELEDİYESİ’NDE ESNEK ÇALIŞMA MODELİNE GEÇİLDİ egeseshaber

 Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı personelin ve hemşehrilerin sağlığı için önlemler alan Buca Belediyesi, esnek çalışma modeline geçti.

Cumhurbaşkanlığı tarafından Covid- 19 ile mücadele kapsamında yayımlanan genelge üzerine Buca Belediye Başkanı Av. Erhan Kılıç, esnek çalışma modeline geçilmesi ile ilgili yazıyı birimlerine gönderdi. 60 yaş üzeri, kronik hastalığı olan ve hamile personelin idari izinli sayılmasını içeren yazıda, personelin iş akışını bozmayacak şekilde ise birer gün arayla yüzde 50 kapasiteyle görevini sürdürmesi gerektiği ifade edildi.

Esnek çalışma sistemine geçiş, Buca Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden, “İçinde bulunduğumuz koronavirüs (Covid-19) sürecinde personellerimizin ve siz değerli hemşehrilerimizin can güvenliği için esnek çalışma sistemine geçiyoruz.  Personellerimiz, iş akışını bozmayacak şekilde dönüşümlü olarak birer gün arayla hizmet verecektir. Bu süreçte bir kez daha hemşehrilerimizden maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmesini rica eder, sağlıklı günler dileriz” ifadeleriyle duyuruldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"