Advert

VALİ FUNDA KOCABIYIK BAŞARILI SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ

Vali Funda Kocabıyık farklı spor dallarında Türkiye, Balkan, Avrupa ve Dünya şampiyonluklarında dereceye girmiş başarılı sporcular ve antrenörleriyle bir araya geldi.

VALİ FUNDA KOCABIYIK BAŞARILI SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ
VALİ FUNDA KOCABIYIK BAŞARILI SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ egeseshaber
Advert
Tekeşoğlu Konağı Gençlik Merkezinde sporcularla sohbet eden Vali Funda Kocabıyık, başarılardan dolayı sporcuları ve antrenörlerini tebrik etti.  
 
 
Sporu ve sporcuları her konuda desteklemeye devam edeceklerini belirten Vali Funda Kocabıyık, “Devlet olarak her zaman gençlerimizin ve sporcularımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Spor, gençlerimize sağlıklı ve zinde bir yaşam sunmanın yanında, elde edilen başarılarla kendileri ve aileleri başta olmak üzere milletimize gurur, sevinç ve heyecan yaşatmaktadır. Kötü alışkanlıklardan uzak sağlıklı nesiller yetiştirilmesi ve bu güzel tabloların daha çok yaşanması amacıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Gençlik Merkezleri vasıtasıyla tüm gençlerimizi spor ile buluşturma faaliyetlerimiz devam edecek” dedi. 
 
Vali Funda Kocabıyık, “Her birinin gözlerindeki umut ve azim beni çok heyecanlandırdı. Ümit ediyorum ki çok çalışarak bugünlere gelen sporcularımız gelecekte yeni dünya ve olimpiyat şampiyonlukları elde edecekler” diye konuşmasını tamamladı
Konuşmasının ardından Vali Funda Kocabıyık sporculara kitap hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"