Advert

CHP ARTAN VAKALAR SONRASI GENEL MERKEZİ KAPATMA KARARI ALDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) son zamanlarda artan koronavirüs vakaları sonrası genel merkezin kapatılmasına karar verdi. Partiden yapılan açıklamada görevli personelin 14 Eylül'den itibaren evden çalışacağı belirtildi.

CHP ARTAN VAKALAR SONRASI GENEL MERKEZİ KAPATMA KARARI ALDI
CHP ARTAN VAKALAR SONRASI GENEL MERKEZİ KAPATMA KARARI ALDI egeseshaber

CHP'de son bir hafta içerisinde parti sözcüsü Faik Öztrak, Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, CHP Genel Başkanı'nın avukatı Celal Çelik ile Kılıçdaroğlu'nun danışmanı Recep Cengiz'de koronavirüse rastalndığı daha önceden açıklanmıştı.

CHP LİDERİNİN TEST SONUCU NEGATİF

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu parti yöneticilerinde üst üste görülen Covid-19 vakaları sonrası test yaptırdığı ve test soncunun negatif olduğu açıklandı.

NORMAL ÇALIŞMA DÜZENİNİ SALGININ DURUMU BELİRLEYECEK

CHP artan vakalar sonrasında genel merkezin kapatılacağına açıkladı. CHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamada "Son dönemde Yeni Koronavirüs (COVID-19) vakalarının katlanarak arttığı ve her gün açıklanan tablonun gerçeği yansıtmadığı herkes tarafından bilinmektedir. Sürecin başından beri alınması gereken önlemlerle ilgili kapsamlı öneriler getirmemize ve sürekli uyarılarımıza rağmen iktidarın halk sağlığının korunması için gereken önlemleri almadığı da ortadadır.
Artan vakalar ve tedbirsizlik hali göz önüne alınarak, CHP Genel Merkezi personelinin 14 Eylül 2020 Pazartesi gününden itibaren evlerinden çalışmaları uygun görülmüştür. Normal çalışma düzenine geçiş tarihi, salgının ülkemizdeki seyrine göre belirlenecektir." ifadelerine yer verildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
"