Advert

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SALGINA KARŞI ÖNLEM ALMAYI SÜRDÜRÜYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgınına karşı il genelinde önlem almaya devam ediyor.

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SALGINA KARŞI ÖNLEM ALMAYI SÜRDÜRÜYOR
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SALGINA KARŞI ÖNLEM ALMAYI SÜRDÜRÜYOR egeseshaber
Advert

Aydın Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgınına karşı il genelinde önlem almaya devam ediyor. Aydın'ın bütün ilçelerinde gece-gündüz dezenfeksiyon işlemine devam eden ekipler, salgına karşı alınan tedbirleri tavizsiz uyguluyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, vatandaşların sağlığı için dezenfeksiyon işlemlerinin aralıksız olarak devam ettiğini belirtti ve vatandaşların hijyen kurallarına harfiyen uyması konusundaki çağrısını yineledi.

AYDIN'DA TEMİZLİK VE HİJYEN ÖNCELİK

Tedbirler kapsamında il genelinde tüm kamu kurumları düzenli olarak dezenfekte edilirken, cadde ve bulvarlar da ilaçlı suyla yıkanıyor. Kurulan dezenfeksiyon istasyonlarında da kamuya hizmet veren araçlar başta olmak üzere gelen tüm araçlar dezenfekte ediliyor. Büyükşehir Belediyesi, esnaflar başta olmak üzere vatandaşlara hijyen kitleri ve maske dağıtmaya da devam ediyor. Bunların yanı sıra gezici hijyen ekipleri tarafından da dükkânlar dezenfekte ediliyor.

ÖNCELİĞİMİZ VATANDAŞIMIZIN SAĞLIĞI

Öncelikli konularının vatandaşların sağlığı olduğunun altını çizen Başkan Çerçioğlu "Aydın genelinde özellikle ortak kullanım alanlarında dezenfeksiyon işlemlerine aralıksız devam ettiriyoruz. Salgına karşı sadece bizlerin tedbir alması yeterli değil. Aynı duyarlılığı vatandaşlarımızın da göstermesi gerekiyor. Bu süreçte vatandaşlarımızın maske, mesafe ve temizliğe dikkat etmesi önem arz ediyor" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"