Advert

UŞAK MHP'DE KONGRE HEYECANI: MEVCUT BAŞKAN KINDEN GÜVEN TAZELEDİ

Uşak MHP Olağan Genel Kurulu Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan'ın olağan genel kurula başkanlığında, Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.

UŞAK MHP'DE KONGRE HEYECANI: MEVCUT BAŞKAN KINDEN GÜVEN TAZELEDİ
UŞAK MHP'DE KONGRE HEYECANI: MEVCUT BAŞKAN KINDEN GÜVEN TAZELEDİ egeseshaber
Advert

MHP Uşak İl Başkanlığı Olağan Genel Kurulu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, MYK Üyesi Hüseyin Hüsnü Uğur, MYK Üyesi Adem Yurdagül, MHP İl ve İlçe teşkilatı üyelerinin yoğun katılımı ile Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

MHP LİDERİNİN MESAJI İLE KONGRE BAŞLADI

Olağan Genel Kurulu programı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin mesajının okunması ile başladı. Genel Başkan Devlet Bahçeli mesajında, MHP Uşak İl Başkanlığı Olağan Genel Kurulu'nda kaybedenin olmadığını ifade etti ve kongrenin hayırlı olması temennilerinde bulundu.

KINDEN YENİDEN BAŞKAN

Olağan Genel Kurulu programı'nda açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, ülke gündemi hakkında değerlendirmelerde bulundu. Emin Haluk Ayhan, "Kongrenin hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi. MHP Uşak İl Başkanlığı Olağan Genel Kurulu'nda, MHP Uşak İl Başkanlığına aday olan Bekir Akağaç, adaylıktan çekilmesi sonucunda diğer aday MHP Uşak İl Başkanı Ayhan Kınden güven tazeledi.

AYHAN KINDEN'DEN TEŞEKKÜR MESAJI

Yeniden başkanlığa seçilen Uşak MHP İl Başkanı Ayhan Kınden; "Bugün yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Uşak  il olağan kongremizde ülkücü iradenin  teveccühü ile şahsım ve yönetim kurulu olarak seçilmiş bulunmaktayız. Kongre sürecinde emeği geçen özellikle Ülkü ocaklarımızın neferlerine ve başkanı Muhittin Selçuk Bozkurt ‘a Merkez ilçe başkanımız Caner Tıraş ve yönetimine ,il yönetim kurulu üyelerimize , ilçe başkanlarımıza ve kongremize teşrif eden camiamıza teşekkür eder, Saygılar sunarım. Varolsun ülkücü teşkilatlarımız" şeklinde konuştu.


          


         

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"