Advert

İTFAİYECİLERDEN AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI'NA ZİYARET

İtfaiye teşkilatının kuruluşunun 306’ıncı yılı dolayısıyla Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i İtfaiye Müdürü Cem Kasapoğlu ve personeli ziyaret etti.

İTFAİYECİLERDEN AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI'NA ZİYARET
İTFAİYECİLERDEN AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI'NA ZİYARET egeseshaber
Advert

İtfaiye Haftası dolayısıyla Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İtfaiye Müdürü Cem Kasapoğlu ve personelini makamında ağırladı. Karşılıklı görüş alış verişinin yapıldığı ziyarette İtfaiye Müdürü Kasapoğlu, Başkan Zeybek’e eski dönemlerde kullanılan maketten yapılmış itfaiye aracı ile yangın tüpü ve İtfaiyecilik Haftasını anlatan kitapçık hediye etti.

"BAŞKANIMIZ TALEPLERİMİZİ ANINDA GİDERİYOR"

     Başkan Zeybek’in İtfaiye Müdürlüğü'nün her türlü ihtiyacını anında giderdiğini anlatan Müdür Kasapoğlu, “İtfaiye teşkilatımızın 306’ıncı yıl dönümü ve Yangından Korunma Haftası münasebeti ile Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e ekip arkadaşlarımızla birlikte ziyaret etmek amacıyla burada bulunuyoruz. Başkanımız sağ olsun bizim her türlü ihtiyacımızı, eksiğimizi ve taleplerimizi anında gideriyor. Biz şehrimizin can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu buradan bir kez daha beyan ediyoruz. Bütün itfaiye teşkilatımıza kazasız ve belasız bir yıl diliyoruz” dedi.

240 BİN NÜFUSLU ŞEHRİMİZİN CAN VE MALI İTFAİYECİLERİMİZE EMANET

     İtfaiye teşkilatının kuruluş yıl dönümünü kutladığını ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, itfaiyecilerin özverili bir çalışma sergilediğini söyledi. Başkan Zeybek, “İtfaiyeci arkadaşlarımızın yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Her zaman belediye olarak arkadaşlarımıza ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız. 240 bin nüfuslu merkezimizin ve yakın ilçelerimizin can ve mal güvenliği itfaiyeci kardeşlerimize emanet. Bundan dolayı kardeşlerimize kazasız belasız yeni yıllar diliyorum” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"