Advert

“Türkiye Ve Türk Halkı Kardeş Azerbaycan Halkının Yanındadır”

Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aydın Azerbaycan'a yönelik yapılan saldırıyı kınayan bir açıklama yaptı.

“Türkiye Ve Türk Halkı Kardeş Azerbaycan Halkının Yanındadır”
“Türkiye Ve Türk Halkı Kardeş Azerbaycan Halkının Yanındadır” egeseshaber
Advert

Aydın açıklamasında “Türk milletinin dost ve kardeş ülkesi Azerbaycan'ın, "iki devlet, tek millet” anlayışıyla her zaman yanlarında olduğumuzu, saldırıda şehit olanlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa dileğinde bulundu.

Aydın açıklamasının devamında “Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik yaptığı saldırgan halini ve sınırdaki saldırılarını şiddetle kınıyoruz. Ermenistan haksız yere işgal ettiği Azerbaycan topraklarından bir an önce çıkmalıdır. İşgalci Ermenilere karşı vatanını savunan kardeş Azerbaycan'ın her zaman yanında olacağız ve her zaman desteklerimizi esirgemeyeceğiz. Tüm dünya Covid-19 hastalığı ile uğraşırken İşgalci Ermeniler böyle bir saldırı gerçekleştirdi, Ermenistan sivil yerleşim birimlerine saldırarak ateşkesi ihlal etmiş ve barış ve istikrara karşı olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Ermenistan ve işbirlikçilerinin derhal kardeş topraklarımızdan çekilmelerini, çekilmedikleri taktirde o topraklar kendilerine mezar olacağını yaptıklarının yanlarında kalmayacağını bunun için üzerimize düşen görevlerin de bilincinde olduğumuzu belirtmekten hiç bir zaman kaçınmayacağız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"