Advert

''AZERBAYCANLI KARDEŞLERİMİZİN HAKLI DAVALARINDA YANINDAYIZ''

MHP Uşak İl Başkanı Ayhan Kınden gündeme dair açıklamalarda bulundu.

''AZERBAYCANLI KARDEŞLERİMİZİN HAKLI DAVALARINDA YANINDAYIZ''
''AZERBAYCANLI KARDEŞLERİMİZİN HAKLI DAVALARINDA YANINDAYIZ'' egeseshaber
Advert

Açıklamalarda bulunan MHP Uşak İl Başkanı Ayhan Kınden: ''Azerbaycan topraklarına ait olan dağlık karabağ bölgesini işgal edip  26 şubat 1992 tarihinde Hocalı kasabasında alçakça ve haince yaşlı çocuk genç demeden katliam yapan Ermenistan çeteleri her zaman yaptıkları gibi Azerbaycan sınır bölgelerine taciz ateşi açarak sivillerin ölmelerine neden olmuştur. Azerbaycan devleti haklı olarak karşı ateş ile cevap vererek hak ettikleri cezayı vermek ve işgal topraklarını geri almak için var gücüyle mücadele etmektedir. Asırlardan beri Türk düşmanı olan ermeni çeteleri bundan böyle hakkettikleri cevabı misliyle alacaklardır. Azerbaycanlı kardeşlerimizin haklı davalarında Bütün Türkiye ve Türk dünyası yanlarında olup bu ermeni çetecilerine  gereken ders verilecektir. 
   Liderimiz  Sayın Devlet BAHÇELİ Güney Kafkasya'da istikrarsızlığın, ilkelliğin, işgal ve istila politikalarının ağırlık merkezinin Erivan yönetimi olmuştur. "Milliyetçi Hareket Partisi, iki devlet ve tek millet halinde geleceği kucaklayan Türkiye-Azerbaycan arasında var olan tarihi ve kültürel dayanışma ve yardımlaşmanın hiçbir gücün ve mütecaviz niyetin karşısında geri adım atmayacağı inancındadır" diye ifade etmişlerdir.
 Uşak Milliyetçi Hareket Partisi olarak  Azerbaycanlı kardeşlerimizin haklı davalarında yanlarında olduğumuzu bildirir , şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet yaralı olan gazilerimize acil şifalar dileriz. Ne Mutlu Türküm Diyene'' ifadelerini kullandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"