Advert

KAYMAKAM ÇİÇEK COVİD-19 DENETİMLERİNE KATILDI

Kütahya Emet Kaymakamı Hasan ÇİÇEK ilçe genelinde yapılan koronavirüs denetimi faaliyetlerine katıldı.

KAYMAKAM ÇİÇEK COVİD-19 DENETİMLERİNE KATILDI
KAYMAKAM ÇİÇEK COVİD-19 DENETİMLERİNE KATILDI egeseshaber
Advert

Denetim ekibinde ; Emet Kaymakamı Hasan ÇİÇEK, Emet Belediye Başkanı Vekili Murat UYANIK, İlçe Jandarma Komutanı Neşet ÖZTÜRK, İlçe Emniyet Müdür Vekili Emre VURAL, Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Rukiye KARA, Ziraat Odası Başkanı Sami YÜKSEL, kolluk görevlileri ve ilçe müdürleri yer aldı.

        Kaymakam Hasan ÇİÇEK, yapmış olduğu açıklamalarında, “ İçişleri Bakanlığının "Covid-19-Tedbirleri Kapsamında 1 Ekim 2020 tarihinde Denetim Yapılması" hakkındaki emirleri gereğince “SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” mottosu ile bütün yurtta olduğu gibi ilçemizde de yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde, özellikle de vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu yerlerin genel bir denetimi gerçekleştirilmiştir. İçişleri Bakanlığının emirlerinde vurgulandığı üzere, salgının son günlerdeki yayılım seyri göz önünde bulundurulduğunda, hayatın her alanında mevcut tedbirlere uyulmasının önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır. Temel prensipler olan temizlik, maske ve fiziki mesafe kurallarına uymakla birlikte, sürdürülen denetim faaliyetleri salgınla mücadelenin başarısı açısından büyük önem taşımaktadır.

        Bütün bu denetimlerde alınması gereken kurallara uyulmasının hem kendi sağlığımız hem de toplum sağlığı açısından hayati önem taşıdığı vurgulanarak, tavsiye ve uyarılarda bulunulmuştur. İçişleri Bakanlığımızın yayımladığı genelge kapsamında tüm iş kolları ve yaşam alanlarında maske kullanma, fiziki mesafe ve temizlik kurallarına olan duyarlılığı ve toplumda hastalığa karşı olan bilinci yükseltmeye ve tazelemeye çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"