Advert

KAYMAKAM HASAN ÇİÇEK COVİD-19 DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Kütahya'nın Emet ilçesinde Kaymakam Hasan ÇİÇEK, koronavirüsle mücadele kapsamında denetimlerini sürdürüyor.

KAYMAKAM HASAN ÇİÇEK COVİD-19 DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
KAYMAKAM HASAN ÇİÇEK COVİD-19 DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR egeseshaber
Advert

Kütahya Emet'te çarşı esnafına yapılan denetimde Kaymakam Hasan Çiçek’e, Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, İlçe Jandarma Komutanı Neşet Öztürk, İlçe Emniyet Müdür Vekili Emre Vural, Dr.Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Rukiye Kara, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Kaymak, kolluk kuvvetleri ve zabıta görevlileri eşlik etti.

        Salgınla mücadelede en önemli hususun maskeyi burnu da kapatacak şekilde takmak, fiziki mesafe ve temizlik kurallarına uymak olduğuna dikkat çeken Kaymakam Çiçek, “Bunlara uyduğumuz takdirde virüsün etkisini en aza indirebilecek durumdayız” dedi. Çarşı esnafıyla kısa süreli sohbet eden, onların bu konudaki ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Çiçek,

        “Zorunlu olduğu için değil, önce kendi sağlığınız, sevdikleriniz ve de toplum sağlığı için kurallara uyun" diyerek esnafa uyarıda bulundu. Karşılaştığı vatandaşların da ihtiyaç ve taleplerini dinleyen, Covid-19 tedbirleriyle ilgili bilgilendirme ve uyarılarda bulunan Kaymakam Çiçek, denetimlerin aralıksız süreceğini ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"