Advert

''MANİSA'YA GELİŞİNİN 95.YIL DÖNÜMÜNDE ATATÜRK'Ü RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM''

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Manisa’yı Onurlandırmasının Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

''MANİSA'YA GELİŞİNİN 95.YIL DÖNÜMÜNDE ATATÜRK'Ü RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM''
''MANİSA'YA GELİŞİNİN 95.YIL DÖNÜMÜNDE ATATÜRK'Ü RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM'' egeseshaber
Advert

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Manisa’yı Onurlandırmasının Yıldönümü için mesaj yayınlayan Manisa Valisi Yaşar Karadeniz: ''Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Manisa’yı onurlandırmasının 95. yıl dönümünü büyük bir gurur ve onurla kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Kurtuluş Savaşı’nın kazanılmasının ardından kurulan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin vilayetlerini tek tek dolaşarak Anadolu insanıyla bir araya gelmiş, milletine moral aşılamıştır. İşgal güçlerinin yakıp yıktığı ve zulüm ettiği Manisa halkının kısa süre içerisinde yaralarını sardığını gören Gazi Mustafa Kemal Atatürk, felaketlerin insanları, akılları başında olan milletleri azimli hamlelere sevk ettiğini ve Manisa halkının da bu hamleleri yaptığını belirterek Manisalılara teşekkür etmiştir.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin Atatürk'ün işaret ettiği istikamette hızla büyümesi ve dünyanın lider ülkelerinden biri haline gelmesiyle birlikte Manisa da büyümekte, gelişmekte ve her geçen gün değerine değer katmaktadır. Manisa’ ya gelişinin 95. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyorum. Aziz hemşehrilerimi saygıyla muhabbetle selamlıyorum.'' ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"