Advert

CHP UŞAK İL BAŞKANI ALİ KARAOBA, ANKARA’DA YAŞANAN PATLAMA KINANDI

CHP Uşak İl Başkanı Doktor, Ali Karaoba’ Ankara Tren Garı önünde meydana gelen patlama nedeniyle basın açıklaması düzenledi. Başkan, Karaoba’ açıklamasında gözyaşından beslenerek siyaset yaptıklarını ifade etti. Karaoba açıklamasında şu sözlere yer verdi.

CHP UŞAK İL BAŞKANI ALİ KARAOBA, ANKARA’DA YAŞANAN PATLAMA KINANDI
CHP UŞAK İL BAŞKANI ALİ KARAOBA, ANKARA’DA YAŞANAN PATLAMA KINANDI egeseshaber
Advert

 "Bu eylemi yapanlar ve yaptıranlar alçaklıktan öte insan değillerdir. Şu anda Türkiye’de gelişen siyasetin, Doğu ve Güneydoğu’da barış ve kardeşliğin sağlanmasında sağ veya sol ideolojiye sahip insanlar bu savaşın durdurulmasını istiyorlar. Ankara’da yaşanan bu eylemi İŞİD, PKK ve istihbarat servislerinin kullandığı terör örgütleri yapmıştır” dedi.

Yaşanan saldırının Türkiye’de yaşayan insanlar arasındaki kardeşliği hedef aldığını söyleyen CHP Uşak İl Başkanı Doktor Ali Karaoba, "Bu saldırılar asla hedefine ulaşamayacak. Bugüne kadar her türlü kışkırtmaya rağmen bu ülkenin yurttaşları aralarındaki barışı ve kardeşliği her zaman korumuşlardır. Bu ülke de kandan ve gözyaşından beslenenler ne yaparsa yapsınlar bu ülkenin kardeşliğini bozamayacaklardır. CHP olarak barışa ve kardeşliğe yapılan bu saldırıyı bir kez daha nefretle kınıyor, halkımızın bir arada kardeşçe yaşaması için bu güne kadar gösterdiğimiz çabayı bundan sonra da göstereceğimizden ve bu konudaki mücadelemizden herkesin emin olmasını istiyoruz" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"