Advert

UOSB GENİŞLEME PROJESİNE MHP UŞAK İL BAŞKANLIĞINDAN TAM DESTEK

Uşak MHP yayınladığı basın açıklamasıyla çöp olarak tabir edilen tekstil atıklarının işlenerek Türkiye ekonomisine katma değer olarak geri dönecek firmalar olduğunu ve üçüncü genişleme alanının sanayicilere sunulduğunu belirtti.

UOSB GENİŞLEME PROJESİNE MHP UŞAK İL BAŞKANLIĞINDAN  TAM DESTEK
UOSB GENİŞLEME PROJESİNE MHP UŞAK İL BAŞKANLIĞINDAN  TAM DESTEK egeseshaber

Uşak MHP'den yayınlanan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; "Türkiye ‘nin parlayan yıldızı olarak anılan Uşak ilimizde , çöp olarak tabir edilen tekstil atıklarının işlenerek  Türkiye ekonomisine katma değer olarak geri dönmesini sağlayan  çok firmamız mevcuttur. 
   Türkiye’ deki ve uşaktaki sanayici ve yatırımcı iş insanlarının ilgisini çekmek  ve en önemlisi istihdam sağlamak  amacıyla Uşak organize sanayi bölgesi yetkililerinin üstün gayretleri ile  3. Genişleme  alanı 614 hektar olarak sanayicilerimize sunulmuştur. Parselasyonu bitirilmiş sanayicilerimiz için satışa sunulmuş olup  Sanayicilerimiz tarafından aşırı ilgi görmüştür. Alt yapı çalışmalarına hızla başlanacak olan 3 genişleme alanı kısa zamanda faaliyete  geçerek şehrimize daha büyük yatırımcıların  gelmesini sağlayarak istihdamı arttıracaktır.  Milliyetçi hareket partisi olarak memleketimize hayırlı olsun diyor,   bu projeyi destekliyor ve emeği geçen ilgili kişileri kutluyor, başarılar diliyoruz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
"