Advert

UŞAK AK PARTİ 7. OLAĞAN MERKEZ İLÇE KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

AK Parti 7. Olağan Uşak Merkez İlçe Kongresi yoğun katılım ile Uşak Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.

UŞAK AK PARTİ 7. OLAĞAN MERKEZ İLÇE KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
UŞAK AK PARTİ 7. OLAĞAN MERKEZ İLÇE KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ egeseshaber
Advert

AK Parti 7. Olağan Uşak Merkez İlçe Kongresi yoğun katılım ile Uşak Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi. AK Parti 7. Olağan Uşak Merkez İlçe Kongresinde konuşma gerçekleştiren AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, "Sizlerle beraber görev aldığımız günden bugüne kadar bir çok başarılara imza attık. Ben inanıyorum ki daha birçok başarılar bizleri bekliyor. Bu birlik, bu beraberlik ve bu inanç bizde olduğu müddetçe bizi hiç bir güç yıkamayacak. Kişisel çıkar içinde hiç olmadık, bundan sonra da hiç olmayacağız. 'Herşey Türkiye için' çağrısını sözümüzün özü yaptık. 2001 yılında çıkmış olduğumuz bu kutlu davada hiçbir zaman ara vermeden yorulmadan dinlenmeden gece gündüz demeden büyük ve tam bağımsız Türkiye hedeflerinden hiç bir taviz vermeden inşallah hep beraber yolumuza devam edeceğiz." dedi.

AK Parti 7. Olağan Uşak Merkez İlçe Kongresinin hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, "Söz verdiğimiz gibi samimiyetten, mütevazilikten uzaklaşmadan şeffaf bir anlayışla, şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla kapımızı herkeze, her zaman açık tutacak şekilde bu güzel memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz ve inşallah yapacağımız hizmetlerle de öncelikle 2023 yılında arkasından da, 2024 yılındaki seçimlerle de AK Parti bayrağının Uşak'ta devam etmesine hep birlikte sağlamış olacağız." dedi.

 

AK Parti Uşak Milletvekili Op. Dr. İsmail Güneş "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bu ülkeye yollar, köprüler, havaalanları, okullar, kütüphaneler, müzeler,  yeni hastaneler yaptık, hızlı trenle tanıştırdık ve deniz altından İstanbulun iki yakasını birleştirdik, deniz üstünden Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile bir birine kavuşturduk. Dolayısıyla hizmette önemli olan şeyi yaptık, şimdiye kadar vatandaş devlet için vardı, biz aksini ispat ettik. Biz diyorduk ki devlet, millet için vardır ve millete hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.

 

AK Parti Uşak Milletvekili Av. Mehmet Altay, "19 yıllık bu serüven içerisinde ülkemiz, milletimiz ve geleceğimiz için partimize hizmet eden emek veren dostlarımızı saygı ile hürmet ile yad ediyorum. Bu kritik dönemde ülkemiz ve geleceğimiz için tarihi öneme sahip olan çok önemli bir süreçten geçiyoruz. Bugün bu tarihi dönemeç aşılırken büyük zorluklarla karşı karşıya kalıyoruz. Özellikle bu dönemde Cumhur İttifakının ülkemizin geleceğine ve bekasına yönelik tehditlere karşı atılmış olan adımları itibarsızlaştırmak, ülkemizin tarihi öneme ait olan önemli projelerini itibarsızlaştırma bu hizmete büyük bir fedekarlıkla verilen mücadeleyi itibarsızlaştırmaya yönelik çok önemli hamlelerinde karşı karşıyayız. Aslında buna hazırlıklı da olmalıyız. Çünkü hiçbir başarı hikayesi kolaylıkla gerçekleşmez. Zorlukları aşmakla başarılabilir. 19 yıl boyunca ülkemiz ve geleceğimiz için bir başarı hikayesini yazarken aynı zamanda büyük zorluklarla da karşı karşıyayız." dedi.

AK Parti Uşak İl Başkanı Av. Fahrettin Tuğrul, "AK Parti teşkilatları olarak bizlere çok büyük sorumluluklar yüklü... Bizler Bu işin mutfağındayız, onun için gece gündüz demeden, az önce anlatılan, yaşanan ve bize yaşatılmak istenenlerin önünde dim dik durabilmek için, Cumhurbaşkanımızın dim dik yol yürüyebilmesi için bizler gece gündüz demeden çalışacağız. Biz bu milletin özüyüz. Hiçbir şekilde kibirlenmeden yol yürümeye devam edeceğiz." dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz "Sayın Cumhurbaşkanımız, dünyanın neresine giderse gitsin, haksızlıklara karşı, zulme karşı dur diyebilme gücünü buradan, sizlerden almaktadır. Sizler ne kadar güçlü durursanız, Sayın Cumhurbaşkanımız da o kadar güçlü olacaktır." dedi.

AK Parti 7. Olağan Merkez İlçe Kongresi hakkında Egem TV Muhabirlerine değerlendirmede bulunan AK Parti Uşak İl Başkanı Av. Fahrettin Tuğrul, "Kongremize iştirak eden İstanbul Milletvekilimiz Osman Boyraz beye diğer milletvekillerimize, önceki dönemde görev yapmış olan il başkanlarımıza, teşkilatımızın tüm mensuplarına, ayrıca Cumhur İttifakının mensubu olan MHP İl Başkanı ve çalışma arkadaşlarına canı gönülden teşekkür ediyoruz. Bizim kongrelerimiz bayram havasında geçen kongreler oluyor her zaman, ancak pandemi sürecinden dolayı bizler hijyen ve maske kurallarına uyarak kongremizi icra etmeye çalıştık." dedi.

Uşak Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen AK Parti 7. Olağan Merkez İlçe Kongresi'nde tek aday olarak seçime giren AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar güven tazeledi.

AK Parti 7. Olağan Merkez İlçe Kongresi hakkında Egem TV Muhabirlerine değerlendirmede bulunan AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, "Güzel bir ortamda, coşkulu şekilde 7. Olağan Merkez İlçe Kongremizi gerçekleştirdik. Şükürler olsun ki, vekillerimize, başkanlarımıza, tüm teşkilat bileşenlerimizle beraber büyük başarılara imza attık. Biz milletimize, partimize, şehrimize, teşkilat mensuplarımıza buradan hepsine söz veriyoruz, bugüne kadar hangi çizgide yürüdüysek, bundan sonra da o çizgide yürümeye ve başarıların altına imza atmaya şimdiden tüm teşkilatımız adına söz veriyorum." dedi.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"