Advert

KAYMAKAM ÇİÇEK ESELER KÖYÜNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Emet Kaymakamı Hasan ÇİÇEK, karantinaya alınan Eseler köyünde inceleme ve denetimde bulundu

KAYMAKAM ÇİÇEK ESELER KÖYÜNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
KAYMAKAM ÇİÇEK ESELER KÖYÜNDE İNCELEMELERDE BULUNDU egeseshaber
Advert

Kütahya Emet Kaymakamı Hasan Çiçek, artan koronavirüs vakaları nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulunca alınan 30.09.2020 tarih ve 97 sayılı karar ile 30.09.2020 tarihinden itibaren 14 gün süreyle karantina uygulamasının başlatıldığı Eseler köyünde inceleme ve denetimde bulundu. Kaymakam Çiçek’e, İlçe Jandarma Komutanı Neşet Öztürk, İlçe Emniyet Müdür Vekili İsmail Aşıkovalı, Köy Muhtarı Mehmet Taşdemir ve kolluk kuvvetleri eşlik ettiler.

        Covid-19 salgını nedeniyle karantinaya alınan Eseler köyünde alınan tedbirleri yerinde inceleyen Çiçek, köy girişinde görevli jandarma personelinden bilgiler aldı. Güvenlik güçlerinden karantina kurallarının uygulanmasında herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesini isteyen Çiçek, köy muhtarından köylünün istek ve ihtiyaçlarını dinledi. Karantina altındaki vatandaşların tüm ihtiyaçlarının ilgili kurumlar ve Vefa Sosyal Destek Grubunca karşılanmakta olduğunu belirten Çiçek, karantina kurallarına uyulması konusunda uyarılarda bulundu.

        Kaymakam Hasan Çiçek ve beraberindeki heyet, köye giriş yolları üzerinde oluşturulan denetim noktalarını incelemelerinin ardından köyden ayrıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"