Advert

BİR BABANIN FERYADI

Güven Haber Ajansı muhabiri Umut Uçar’ın gidip yerinde ziyaret ettiği Bodrum’un sevilen esnaflarından olan K.Ç yarın görülecek olan dava ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

BİR BABANIN FERYADI
BİR BABANIN FERYADI egeseshaber

K.Ç yaptığı açıklamada;

‘‘ İki kız  evladımın geleceği ve yirmi yıllık emeğimin boşa gitmemesi için mahkeme yoluyla haklılığımı ispat etmeye çalışmama rağmen Bodrum Aile Mahkemesi’nin hakkımda vermiş olduğu kararı bir türlü gururuma yediremiyorum. Elimde çok ciddi belgeler ve şahitler olmasına rağmen delillerin incelenmesine yer olmadığına dair karar verilmesi kendi adaletimizi kendimizin sağlamasına yol açıyor.

Bodrum’da yirmi yıldır ticaretle uğraşmaktayım. Bugüne kadar kimsenin kapısının önünden geçerken başımı önüme eğmedim. Ama olan bu ahlaksız olayların yüzünden insan içine çıkacak halim kalmadı. Ciğerim yanıyor, canım çok acıyor’’ dedi.

Bu ÇOCUKLAR Sadece Bizim Mi?

‘‘Genetik olarak bizim çocuklarımız olsa da her çocuk aynı zamanda devletin birer parçasıdır. İki kız çocuğum için vermiş olduğum hukuk mücadelesinde başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Adalet ve İç İşleri Bakanlarımızı da bu hukuk mücadelesinde yanımızda görmek için çağrıda bulunuyorum.

Kamuoyu  vicdanına ve bakanlarımıza sesleniyorum;

‘‘ Burada devlet bir babayı evlatları için verdiği mücadelede  terörist ilan edip uzaklaştırma kararı çıkarırken iki kız evladım için bu yaşananları ve yaşadıklarımı hangi vicdan sahibi kabul eder? Devletimin Adaleti’ne güvendim, dava açtım ama  bir babanın feryadına kulak tıkadılar . Buradan yetkililere soruyorum.  Ben ne yapmalıyım?’’ diye konuşt.

Kaynak: Güven Haber Ajansı 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
"