Advert

AYDIN VALİSİ AKSOY KUŞADASI'NI ZİYARET ETTİ

Vali Sayın Hüseyin Aksoy, İlçe programları kapsamında Kuşadası’nı ziyaret etti. Vali Aksoy, ilk ziyareti Kuşadası Kaymakamlığı’na gerçekleştirerek Kaymakam Sadettin Yücel’den İlçenin genel durumu hakkında bilgi aldı.

AYDIN VALİSİ AKSOY KUŞADASI'NI ZİYARET ETTİ
AYDIN VALİSİ AKSOY KUŞADASI'NI ZİYARET ETTİ egeseshaber
Advert

Buradan Kuşadası Belediyesi’ne geçen Vali Aksoy, Belediye Başkanı Ömer Günel’den çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra çarşı esnafı ve vatandaşlarla bir süre sohbet ederek maske takmaları, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

TÜRSAB KUŞADASI BÖLGESEL TEMSİL KURULU BAŞKANI EDA YURTCAN'DAN BİLGİ ALDI

Daha sonra Kuşadası Başsavcısı Çağrı Gir’i makamında ziyaret eden Vali Aksoy, ziyaret ve incelemelerini sürdürerek Türsab Kuşadası Bölgesel Temsil Kurulu Başkanı Eda Yurtcan’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve ardından Güvercinada Uygulama Oteli’nde düzenlenen öğle yemeği programına katıldı.

MAHALLE MUHTARLARI İLE BULUŞTU

Yemek programının ardından Mahalle Muhtarları ile toplantı gerçekleştiren Vali Aksoy, muhtarların talepleri ve sıkıntılarını dinleyerek, çözüm konusunda gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti. Toplantı sonrasında Şehit Aileleri Mümin Acar ve Fatma Ceylan’ı evlerinde ziyaret eden Vali Aksoy, Kuşadası Efes Kongre Merkezi ve Kuşadası Kadıkalesi’nde incelemeler yaparak yetkililerden bilgiler aldı.

 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"