Advert

''BUGÜN KARABAĞ KIZILELMA'DIR''

Siyasetçi Seçkin BOYUNAĞA Ermenistan'ın Azerbaycan'a yapılan saldırıları hakkında açıklamalarda bulundu.

''BUGÜN KARABAĞ KIZILELMA'DIR''
''BUGÜN KARABAĞ KIZILELMA'DIR'' egeseshaber

Seçkin Boyunağa: ''Uslanmaz Türk düşmanı Ermenistan'ın Karabağ'da Azerbaycan Türklerine yönelik gerçekleştirdiği hava saldırıları ile ilgili bütün dünyanın sustuğu batı ülkelerinin yaşanan saldırıya sessiz kaldığını haykırmamız gerekiyor. Yapılan katliam ve soykırıma sessiz kalmak yaşananları desteklemek anlamını taşımaktadır. Tarih yalnızca katilleri değil, katliamlara sessiz kalanları da yazacaktır.

20. ve 21. yüzyıl Türklere yapılan katliamlarla geçti tüm dünyada adına batı denilen, modern ülkeler kendi toprakları haricinde olan bitene sessiz kalmakla kalmayıp kendi çıkarları için bu Türk Katliamlarına destek vermektedir demokrasi ve insan hakları yalanlarıyla genlerindeki Türk düşmanlığını icra eden batı ülkelerini''
 

TARİH AFFETMEYECEKTİR
Karabağda yapılan saldırının katliam ve soykırım olduğunu ve buna sessiz kalanların desteklediğini tüm dünya görüyor. Topraklarından sürülen, zulme uğrayan, yaşam hakkı elinden alınan sadece Azerbaycan Türkleri değil, tüm insanlıktır.
 

YA İSTİKLAL YA ÖLÜM! SÜRECİNİN BAŞINDAYIZ
Yeni Dünya düzeni adı altında insanlık tarihinin var oluşundan bu güne Adaletin timsali olmuş Türk kül ve töresi'nin yok edilmesi amacı ile Dünya Türklerine saldırıya geçmiş kültürel asimilasyonlardan sonra şimdi de zorla silahla ve katliamlar ile Türk Soyunu yok etme cabasındalar.
 

TÜRKLER EYLEME GEÇTİĞİ AN ÇÖZÜM SÜRECİ-TÜRK AÇILIMI BAŞLAR!
Yüze devletimiz Nahçıvan Güney Azerbaycan ve Karabağ için gerekli adımları atmış olması ilerisi için ümit vericidir.Türkiye Cumhuriyeti çadır devleti değildir. 5000 yıllık devlet geleneği olan bir ulus devlettir.Bugün Karabağ Kızılelma'dır!

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
"