Advert

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK DENİZLİ'DE

Dün sabah saatlerinde Denizli'ye gelen Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı Çardak Havalimanı’nda, Vali Ali Fuat Atik, Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Tin, Nilgün Ök, Ahmet Yıldız, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve diğer İl Protokolü karşıladı.

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK DENİZLİ'DE
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK DENİZLİ'DE egeseshaber

Çardak Organize Sanayi Bölgesi’nde Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından desteklenen İkiler Filtre Fabrikası’nda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi alan Bakan Mustafa Varank, işçilerle sohbet edip, çalışmaları takip etti.

Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Vali Ali Fuat Atik  Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde, sanayiciler, iş insanları ve oda başkanlarıyla, kentimizdeki sanayi ve teknoloji alanındaki gelişmelerin değerlendirildiği istişare toplantısına katıldılar. Toplantının ardından Denizli OSB Teknik Koleji (DOSTEK) öğrencilerinin projelerini inceleyerek kendilerini tebrik ettiler. 

TÜBİTAK öncülüğünde, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST) 2020 kapsamında Gaziantep’te düzenlenen “Yüksek İrtifa Roket Yarışmaları” nda ikinci kez Türkiye birincisi olan Hazar Takımı’nı Pamukkale Üniversitesi'nde ziyaret ettikten sonra Laodikeia Antik Kent kazı bölgesinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldılar.

Bakan Varank, Denizli programı kapsamında Ak Parti İl Başkanlığı ve Denizli Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Valiliği ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Vali Ali Fuat Atik ve Vali Yardımcıları tarafından karşılandı. İlk olarak Şeref Defteri’ni imzalayan Varank, daha sonra Valilik Makamı’na geçti. Vali Ali Fuat Atik, ziyaretin anısına Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a el yapımı Yatağan Kılıcı hediye etti.

 

 

 

 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
"