Advert

UKTEV’ DEN UŞAK'IN TANITIMINA BÜYÜK KATKI

Uşak Kalite Tanıtım ve Mesleki Eğitim Vakfından Uşak'ın tanıtımına büyük bir katkı verildi.

UKTEV’ DEN UŞAK'IN TANITIMINA BÜYÜK KATKI
UKTEV’ DEN UŞAK'IN TANITIMINA BÜYÜK KATKI egeseshaber

Mevlut Kandili ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Yılı nedeni ile Nuri Şeker Fabrikası karşısında, Ankara – İzmir Kara yolundaki polis Kontrol noktasında, ilimizi tanıtan materyaller Uşak Kalite Tanıtım ve Mesleki Eğitim Vakfı yönetimi tarafından dağıtıldı.

Emniyet görevlilerimiz tarafından, Nuri şeker fabrikamız karşısındaki Polis kontrol noktasında durdurulan araçlara denetimler yapıldı. Denetim maksadı ile durdurulan ilimiz plakası dışındaki araçların içindeki vatandaşların, Mevlit kandilleri ve Cumhuriyet bayramları Vakıf Yöneticileri tarafından kutlandı. İlimizden geçen bu araçlardaki misafirlere, bir çanda içinde, Valiliğimizin hazırlattığı, Kültür müdürlüğümüzden alınan Uşak ilimizi tanıtan dökümanlar, Kartad firmamızın verdiği Uşak helvası ve Uşak Kalite Tanıtım ve Mesleki Eğitim Vakfı Tarafından hazırlanan Karun  hazinelerini gösterir Magnet, İlimizin görselleri ve “Görmek için Uşak, Tatmak için Uşak.” slagonunun olduğu Oto Güneş siperliği hediye edildi. 

Bu tanıtım çalışmasına katılan Vakıf yönetim kurulu üyesi, Mehmet Şeker, Onur Tülemiş ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Tufan Güven ortak yaptıkları açıklamada; “ Vakfımız yeni kurulmasına rağmen birçok çalışmaya iştirak etmiştir. Yapılan çalışmalar genellikle eğitime katkı ile ilgili konular oldu. İlimizi tanıtmayı planladığımız çalışmalar pandemi nedeni ile yapılamamıştır. Pandemi devam ediyor. Bizde dağıtım sırasında her türlü hijyen kurallarına uyarak hediyeliklerimizi hazırladık ve sunduk. Bundan sonrada ilimizi tanıtan bu tür çalışmalara devam edeceğiz. Çalışmalarımıza katılacak her yaştaki şehrimiz yaşayanlarını vakfımıza bekliyoruz” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
"