Advert

"GÖZYAŞLARIMIZI TUTAMADIK"

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında gerçekleşen depremde Bayraklı'da yıkılan Doğanlar Apartmanı'nın enkazından 3 yaşındaki Elif Perinçek, 65 saat sonra yaralı olarak çıkartıldı. Elif Perinçek'in annesi ve ikiz ablaları da depremden 23 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarılmıştı.

egeseshaber

Anne ve ikizlerinin sağ olarak kurtarılması, minik Elif için de umut oldu. Yakınları, enkaz bölgesinde umutlu bekleyişini sürdürdüğü sırada ekiplerin zamana karşı yaptığı arama kurtarma çalışmaları devam ederken minik Elif'e  de 65 saatin sonunda ulaşıldı. Binanın kolonuyla evin penceresi arasına sıkıştığı öğrenilen Elif Perinçek kurtarıldı. 

"ARKADAŞLARIMIZ KAHRAMANLIK HİKAYESİ YAZIYOR"
 
İBB İtfaiye Müdür Yardımcısı Ahmet Yavuz, ümitlerin azaldığı bir anda Elif'in gülüşünü gördükten sonra gözyaşlarını tutamadıklarını söyledi. Yavuz, “Enkazdan çıkarırken Elif, İBB İtfaiyesinden Muammer Çelik arkadaşımızın parmağını sıktı. O sırada hemen bir yoğunlaşma yaşandı. Gözleri açıktı ve kolları oynuyordu. Elif’in gülüşünü gördükten sonra mutluluktan gözyaşlarımızı tutamadık. Buradaki tüm çalışma arkadaşlarımız kahramanlık hikayesi yazıyor. Yemeden içmeden tüm Türkiye’ye umutlu, mutlu, güzel haberler vermeye çalışıyoruz” diye konuştu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
"