Advert

MANİSA DEMİRCİ'DEN İZMİR'E DESTEK

Manisa'nın Demirci ilçesinde, belediye ve vatandaşlar tarafından İzmir'de deprem bölgesinde vatandaşların ve kurtarma ekiplerinin ısınması için 20 ton odun ve varil soba gönderdi.

MANİSA DEMİRCİ'DEN İZMİR'E DESTEK
MANİSA DEMİRCİ'DEN İZMİR'E DESTEK egeseshaber

Demirci Belediyesi koordinesinde yapılan kampanya kapsamında deprem bölgesindeki vatandaşların gece ısınması için belediye ve hayırseverlerin desteği ile 20 ton odun hazırlanırken, 20 adet de bölgeye varil soba hazırlandı.

Diğer yandan yine çadır kentteki vatandaşların kullanımı için Bin adet battaniye toplandı.Toplanan odun, varil soba ve battaniyeler Demirci Belediyesine ait kamyon ve araçlara yüklenerek İzmir'e gönderildi.Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlü'de belediye personeli ile birlikte kamyon ve araçların hazırlanmasını sağlayarak, İzmir'e yolcu etti.

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada:" İzmir'de devletimiz tüm imkanları ile arama ve kurtarma çalışmalarını sürdürürken, bizlerde buradan vatandaşlarımıza destek olması için çalışmalar yapıyoruz. Kurulan çadır kentte vatandaşların ve arama çalışmalarının yapıldığı bölgede ekiplerin ısınması için 20 ton odun, 20 varil soba ve Bin adet daha battaniye gönderdik. Bugünler birlik ve beraberlik içinde olacağımız günler. İnşallah ülkemiz ve milletimiz bir daha böyle depremleri ve felaketleri yaşamaz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"YARIN SEÇİM OLSA BİZ HAZIRIZ"
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR KOOPERATİF İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR KOOPERATİF İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR
"