Advert

DENİZLİ VALİSİ ALİ FUAT ATİK PANDEMİ SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, İlimizdeki pandemi sürecini değerlendirmek amacıyla, İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Sanayi Odası Başkan Yardımcı Selim Kasapoğlu, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve Denizli Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Abdülkadir Uslu ile Valilik Toplantı Salonunda bir araya geldi.

DENİZLİ VALİSİ ALİ FUAT ATİK PANDEMİ SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ
DENİZLİ VALİSİ ALİ FUAT ATİK PANDEMİ SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ egeseshaber

Vatandaşların kendi tedbirini kendisinin alması gerektiğini söyleyen Vali Ali Fuat Atik, sözlerine şöyle devam etti: “Dünyadaki artışa paralel olarak İlimizde de artışlar gözlenmektedir. Süreci hep birlikte yürütürsek başarıya ulaşacağız. Filyasyon çalışmalarını tek tek takip ediyoruz. Birçok yerde denetimler ve ziyaretler yapıyoruz. Tüm işyerlerinde ve fabrikalarda kurallara uyulduğunu görüyoruz. İstişare yoluyla alınan kararları düzenlediğimiz toplantılarda konuşuyoruz. Bu mücadeledeki en büyük silahımız maske, mesafe ve temizlik kuralını kesinlikle aklımızdan çıkartmayacağız. Buna uyarsak emin olun bunu başaracağız. Biraz sosyal ilişkilerimizi, komşu, akraba ziyaretlerimizi askıya alalım ve azaltalım. Bu işin üstesinden ancak bu şekilde gelebiliriz. Ziyaretlerde kendimden bile HES kodu sorulmasının bu uygulamanın başarılı olduğunu gösteriyor.” dedi.

"EĞİTİMİN AKSAMASI SÖZ KONUSU DEĞİL"

Okullarda zaman zaman görülen vakaların eğitim öğretim sistemeni aksatacak kadar ciddi bir durumun söz konusu olmadığını da sözlerine ekleyen Vali Ali Fuat Atik, kentte alınması gereken tedbirleri gözden geçirdiklerini ve STK temsilcileriyle birlikte süreki olarak fikir alış verişinde bulunduklarını belirtti.

 

 

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
"