Advert

"İYİ'LER HAREKETİNE OMUZ VERİN"

Siyasetçi Seçkin Boyunağa yazılı açıklama yaptı. Siyasetçi Seçkin Boyunağa yaptığı yazılı açıklamada önemli ifadelere yer verdi.

egeseshaber

Siyasetçi Seçkin Boyunağa yazılı açıklamasında; " İktidar yürüyüşümüze katılarak bizimle beraber geleceğin güçlü Türkiyesinin inşaasına şahit olmanızı, omuz vermenizi istiyorum. Bugün Türk Milletinin emperyalizmin ve yerli işbirlikçilerinin ülkeyi tüm kurumları ile teslim alma emellerine dur demek için başlatılan ve bu uğurda tüm engellemelere rağmen kararlılıkla ortaya konulan İYİ'ler hareketi devingen şekilde Teşkilatlanmaya devam ediyor. Bundan 3 yıl önce demokrasi uğruna yuvalarından, uzun süreli aidiyetlerinden koparılan, apoletleri sökülen tek derdi Türkiye olan vatanseverlerin yeni bir heyecan, yeni bir şevk ve istekle meydana getirdiği İYİ Partimiz sarsılmaz çelik irade ile yıkılmayacaktır. İYİ Parti kurulduğu günden beri ülke insanının mutluluğu, refahı, aydınlanması noktasında politika yapmış, siyasi politikasını bu yönde belirlemiştir. Bir nevi halkın ve hakkın temsilcisi olmuştur.

"SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN SESİYİZ"

İYİ'ler hareketi belli başlı finans kuruluşlarından, yardım kuruluşlarından finansman desteği almamış, cemaat ve tarikatlardan insan kaynağı edinmemiştir. Ayrıca İYİ'ler hareketi olan İYİ Parti yıllar yılı sindirilmiş, bir kenarda unutulmuş sessiz çoğunluğun sesi olarak ortaya çıkmış, halk tarafından oluşturulmuş halkı tüm farklılıklarıyla vatanseverlik potasında bir araya getirmiş bir siyasi partidir. Bugün İYİ Parti her geçen gün nobranlaşan ve tek adam rejimiyle ülkeyi kendine göre dizayn etmeye çalışan mevcut iktidarın da ülke üzerindeki heveslerini kursağında bırakmış gidişatı değiştirmiş bir partidir. 31 Mart seçimlerinde Millet ittifakının bir üyesi olarak seçime giren İYİ Parti alışkanlıkları değiştirmiş 25'er yıl sonra İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyelerinin millet ittifakı bloğuna geçmesini sağlayarak büyük başarının ortağı ve 3 yıllık genç bir parti olmasına rağmen söz sahibi olmuştur.

"OY ORANIMIZ ARTIYOR"

Kurulduğu günden beri mevcut iktidar ve onun açıktan destekçisi gizli ortağı tarafından sürekli olarak devamlılığı olmayacağına dair spekülatif demeçler veren partimizi hedef alıp, üyelerimizi kendi partilerine davet edenler bir şeyi gözden kaçırmaktadırlar. Bugün İYİ Parti kendi partilerinden istifa eden vatandaşlarımızın ilk tercihidir. Her geçen gün artan bir teveccühle sürekli üye sayısını ve oy oranlarını artıran İYİ Parti yakaladığı ivmeyi her geçen gün artırarak kökleşecek ve muhakkak ülkeyi yönetecektir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY GÜVENLİK VE İSTİHBRAT KOMİSYONU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
“KENTTEKİ YAPI STOKUNUN ENVANTERİNİ ÇIKARTACAĞIZ”
"