Advert

UŞAK CHP: "ASLA PROVAKASYONLARA GELMİYECEĞİZ"

Alaattin Çakıcı'nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için sarf ettiği sözler nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Başkanlığı yazılı açıklama yayınladı.

UŞAK CHP:
UŞAK CHP: egeseshaber

CHP Uşak İl Başkanlığı tarafından yayınlanan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Organize suç örgütü elebaşının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik tehdit ve hakaret dolu ifadeleri; ülkedeki yönetim boşluğunun, devlet otoritesi eksikliğinin, kısacası bitmiş bir iktidarın mafya yapılanmalarından medet ummasından başka bir şey değildir. 
90’lı yılların özlemini yaşayanlar siyaset-mafya-ticaret ekseninde Türkiye’yi yönetmek isteyenler bunu beceremeyeceklerdir. Asla provakasyonlara gelmeyeceğiz!!

Cumhuriyet Halk Partisi de Cumhuriyet’in kuruluşundan bugüne bunun kıymetini bilen milyonlarca vatansever de size haddinizi bildirir. ‘Değişim ve reform’ diyenlerin biraz samimiyeti varsa, bu mafya bozuntusuna gerekli işlemlerin yapılması yönünde harekete geçmeleri gerekir.
2. Yüzyıla çağrı beyannamemizin  
2. Madde 3. Fıkra; toplumsal barışın kalıcı hale getirilmesi için tüm terör örgütleri ve yeraltı suç örgütleriyle mücadele ödün vermeksizin sürdürülecektir.
 ilk seçimde tarihin derinliklerine sizi gönderip ;
Tam Bağımsız Türkiye için mücadeleye devam edeceğiz....
Sayın Genel Başkanım hiç bir tehdite boyun eğmedi eğmeyecektir...." ifadelerine yer verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Halil Koçer     2020-11-22 Bazı kendini ve haddini bilmez mafya bozuntuları na boyun epeceğimizi sananlar, tarihin derinliklerine bir bakmalarını tavsiye ederim. Bu Cumhuriyetin çocukları 97 yılda ne darbeler ne post model ihtilaller atlatmış, Nice şehitler vermiştir. Ancak halen dimdik ayakta ve bundan sonrada asla eğilmeyecektir. Bunlar emperyalizmin son çırpınışları olduğunun bilinci içerisindeyiz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"