Advert

AK PARTİ İL BAŞKANI FAHRETTİN TUĞRUL'DAN GELECEĞE NEFES PROJESİNE TAM DESTEK...

Uşak'ta Bir Fidan Bin Nefes Projesi ile 4 bin Fdan ın toprakla buluşması programına Akparti Uşak il Bşk Av Fahrettin Tuğrul'da Destek verdi..

AK PARTİ İL BAŞKANI FAHRETTİN TUĞRUL'DAN GELECEĞE NEFES PROJESİNE TAM DESTEK...
AK PARTİ İL BAŞKANI FAHRETTİN TUĞRUL'DAN GELECEĞE NEFES PROJESİNE TAM DESTEK... egeseshaber
Program sonrası bir açıklama yapan Tuğrul 11. ayın 11 inde saat 11 i 11 geçe tarım orman bakanlığımızın  tüm Türkiyede geleceğe nefes projesi kapsamında 11 milyon fidan toprakla buluştu ve bizde uşak ta yine fidanlarımızı geleceğe nefes olması için toprakla buluşturduk, Allah a şükür ediyoruz ve bu günlen on yıllar yüzyıllar sonra özgür olarak bizim çocuklarımız onların çocukları bu gün dikilen fidanların gölgelerinde yaşasınlar . 
Sayıun Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan il başkanları toplantısında da dile getirdi ve ağaçlandırma için milyarlarca fidanı toprakla buluşturacağımızı belirtti .
Ve bu kapsamda hem üye hem fidan kampanyası ile Uşakta 10 bin yeni üye çalışması başlattık ve şuanda 7 binlerdeyiz ve 10 bin üyeyi tamamkladıkdan sonra 10 bin fidan ı da dikeceğiz ve çevre  de Rabbimizin bir emaneti olarak sahip çıkacağız ve bu emanete sahip çıkmayı da kimseden öğrenmeyeceğiz ve herzaman doğamıza sahip çıkacağız dedi...
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALGINDA YENİ SÜRECİN  AYRINTILARI
SALGINDA YENİ SÜRECİN AYRINTILARI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
"