Advert

VALİ YAŞAR KARADENİZ'İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

VALİ YAŞAR KARADENİZ'İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
VALİ YAŞAR KARADENİZ'İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI egeseshaber

Vali Yaşar KARADENİZ: ''Dünyanın en kutsal mesleklerinden biri olan öğretmenlik,  emek, sabır, fedakârlık ve hoşgörünün en yüksek manada sergilendiği ulvi bir görevdir. Bu onurlu ve kutsal mesleği yapan öğretmenler, cehaletle savaşın en keskin kılıcıdır.

Geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimizin almış olduğu bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceklerine, genç nesillerin vatan sevgisi ve fikir hürriyetinin birer timsali olarak yetişmeleri için canla başla çalışacaklarına ve ülkemizi hedeflerine, çağdaş uygarlık seviyesine ulaştıracak yolda kararlılıkla yürüyeceklerine yürekten inanıyorum.

Bu vesileyle; başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK  olmak üzere ebediyete intikal eden tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken kutsal görevlerinin bilinciyle, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada aynı şevk ve heyecanla vazifelerini yerine getireceklerine inandığımız tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum.'' ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"