Advert

UŞAK ÜNİVERSİTESİ'NDE DERS KAYITLARI SİLİNDİ

Uşak Üniversitesi'nde sınavlara bir hafta kala geçmişte işlenen derslerin tamamı kayıtlardan silindi, öğrenciler mağdur edildi.

UŞAK ÜNİVERSİTESİ'NDE DERS KAYITLARI SİLİNDİ
UŞAK ÜNİVERSİTESİ'NDE DERS KAYITLARI SİLİNDİ egeseshaber

Uşak Üniversitesi'nde vize sınavlarına bir hafta kala Güz Dönemi başından itibaren işlenen derslerin kayıtları uzaktan eğitim sisteminden silindi.

SİSTEM SABAHA KARŞI AÇILDI

Uşak Üniversitesi Bilgi İşlem Daie Başkanlığı tarafından 27 Kasım Cuma günü sistem odasında yapılacak çalışmalar nedeniyle uzaktan eğitim sisteminin saat 21.00'den itibaren erişime kapatılacağını açıklamıştı. Bugün sabaha karşı saat 03.00'te tekrar açılan Uşak Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi'nde üniversite öğrencileri Eylül ayından itibaren işlenen derslerin kayıtlarının ve ders notlarının silindiğini gördü. Uşak Üniversitesi öğrencileri bu konuyla ilgili üniversite yönetiminden açıklama bekliyorlar.   

SINAV SİSTEMİ DÜŞÜNDÜRÜYOR

Geçtiğimiz Salı günü sınav sistemini deneme amacıyla Uşak Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen sınavda katılımın fazla olmadığı halde sistemle ilgili ciddi sıkıntılar yaşandı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından öğrenciler nasıl bir sınav olacağı yönünde endişe ve merak içerisinde bekliyorlar. 

  

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALGINDA YENİ SÜRECİN  AYRINTILARI
SALGINDA YENİ SÜRECİN AYRINTILARI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
"