Advert

"GELİN MERKEZ OLALIM"

Yazıcı, fotokopi sektöründe Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde 20 yıldır bakım ve satış işi yapan Gürsel Doğan (37) Uşak’ın yeni yüzü olan kentsel dönüşüm alanında Uşaklılara hizmet vermeye başladı.

egeseshaber

oluyor, cihazlar ağır olabiliyor,  park yeri problemi var, kimse otopark parası vermek istemiyor, burası hem ulaşım olarak hem park sorunu olmaması açısından ideal bir yer.  Ben şöyle düşünüyorum:  Elektronik işiyle uğraşan esnaf arkadaşlar burayı tercih ederse burada bir merkez oluşur ve herkes elektronik ile ilgili tamir, alım-satım işi için hedef olarak burayı görür, bilir . Nasıl sarraflar bir arada elektronikçiler de bir arada olsa çok güzel bir yer olur ve binaların mimarisi de bu iş için çok uygun.” Şeklinde konuştu.

Konuyla ilgili olarak bir müşterisiyle yaşadığı olayı örnek veren Doğan  olayı şu şekilde anlattı;  “Bir kadın müşterimiz beni aradı ve yazıcısını tamir ettirmek istediğini söyledi ve bizden yer tarifi istedi. Tarif ettikten sonra inanır mısınız Kemalöz Mahallesinden 5 dakika sonra buraya geldi, cihazını getirdi, burada 2 dakika bekledi, biz cihazını tamir ederek kendisine teslim ettik. Bana çarşıda birçok yer bildiğini ancak oraya araçla girmemek için bizi tercih ettiğini söyledi”

“BURALARIN ARTIK CANLANMASI LAZIM”

Doğan konuşmasına şu ifadelerle son verdi;  “Neredeyse  araba ile dükkanın içine kadar gireceğiz, düz ayak, çok rahat, tekerlekli bir cihazı dükkan çok rahat şekilde girip çıkarabiliyoruz. Biz memnunuz herkesi buraya gelmeye davet ediyorum, buraların artık canlanması lazım.”

GÜRSEL DOĞAN HAKKINDA:  

Uşaklı olan Gürsel Doğan, Uşak Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümünü bitirdikten sonra Balıkesir Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu  Endüstriyel Elektronik  Bölümünü kazandı.  Okul başlamadan 3 gün önce bir fotokopi şirketine gitti tanıştı ve hemen işe başladı. İlerleyen zamanda başka bir şirket daha iyi şartlar sunarak onu  transfer etti.  Hem okuyup hem çalışan Doğan bölümünü derece ile bitirdi.  Okul bittikten sonra aynı şirkette 5 yıl çalışın Doğan sonrasında Balıkesir’in  Ayvalık ilçesinde fotokopi tamiri ve satışı alanında dükkan açtı, burayı 11 yıl çalıştıran Doğan 1,5 yıl önce Uşak’a döndü.  Yaklaşık bir yıldır iş yeri açmak için yer araştıran Doğan şu an kentsel dönüşüm alanında müşterilerine hizmet veriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"TEPEDEN ATAMAYLA GELEN REKTÖR ÖNCELİKLERİ DİKKATE ALMIYOR"
CHP’Lİ YALIM’DAN VERGİ VE HARÇ ZAMLARINA TEPKİ
CHP’Lİ YALIM’DAN VERGİ VE HARÇ ZAMLARINA TEPKİ
"