Advert

AFYONKARAHİSAR'DA ENGELLİ BİREYLERE AKÜLÜ ARAÇ

Afyonkarahisar'da Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, evlerinden çıkamayıp yalnızca yakın aile bireyleri ile birlikte olan engelli kardeşlerimizi unutmadı.

AFYONKARAHİSAR'DA ENGELLİ BİREYLERE AKÜLÜ ARAÇ
AFYONKARAHİSAR'DA ENGELLİ BİREYLERE AKÜLÜ ARAÇ egeseshaber

Afyonkarahisar'da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen törenle akülü araçlar, sahiplerine teslim edildi.   Akülü araçlarına kavuşan engelli bireylerin sevinçleri ise görülmeye değerdi. Engelli kardeşlerimizin mutluluğuna ortak olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, engelliler gününü kutladı.

“EMİRDAĞ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNE TEŞEKKÜR”

Zeybek Başkan; "Afyonkarahisar Belediyesi olarak bu güne kadar 611 adet akülü araç, 377adet ise tekerlekli sandalyeyi vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Şimdi de 10 adet akülü aracı, engelli kardeşlerimize teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra da engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız. Onları kendimizden asla farklı görmeyeceğiz.  Engelli kardeşlerimizin akülü araçlarına kavuşmalarında destek olan  Emirdağ Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYAD) teşekkür ediyorum. Engelli kardeşlerimiz bu araçlarıyla kazasız, belasız yaşamlarına devam etmesini temenni ediyorum dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALGINDA YENİ SÜRECİN  AYRINTILARI
SALGINDA YENİ SÜRECİN AYRINTILARI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
"