Advert

PANDEMİ DÖNEMİNDE BAĞIŞIKLIĞI GÜÇLENDİREN ONLINE FESTİVAL

12 Aralık 2020 Büyük bir ilgiyle takip edilen Cumartesileri yapılan İstanbul Festivali, Covid-19 nedeniyle alınan önlemler kapsamında 12 AralıkCumartesi günü tüm dünyaya ONLINE olarak sunulacak.

PANDEMİ DÖNEMİNDE BAĞIŞIKLIĞI GÜÇLENDİREN ONLINE FESTİVAL
PANDEMİ DÖNEMİNDE BAĞIŞIKLIĞI GÜÇLENDİREN ONLINE FESTİVAL egeseshaber

Online Festival’de, bağışıklık sistemini güçlendirecek, virüse karşı dayanıklılığı artıracak, oluşan stres ve gerilimi ortadan kaldıracak, iletişim yeteneğini geliştirecek,  “İletişim Enerji Merkezi Çalışması” yer alıyor. Festivale Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden ONLINE olarak katılım mümkün olacak.

Online Festival’deki İletişim Enerji Merkezi Çalışması ile katılımcılara, nefes, biyoenerji, konsantrasyon, gevşeme gibi alanlarda yürütülen teknikler sunulacak.Festivalde yapılacak olan çalışmaların yararları ise uzmanlarca şöyle açıklanmış: “Nefes çalışmaları ile sinir sistemi gevşer. Böylece kişi olaylara daha pozitif ve çözüm odaklı bakmaya başlar. Öfke kontrolü sağlanır. Biyoenerji çalışmaları ile organizma enerji ile dolar ve kişi kendisini daha mutlu hisseder. Vücut çalıştırma teknikleri bedenin hem güçlenmesine hem de esnekliğinin artmasına yardımcı olur. Evde olup, daha az hareket etmenin getirdiği fiziksel problemler giderilir. Metabolizma hızlanır. Teknikler, sağlıklı ve kalıcı zayıflamaya büyük katkı koyar. Konsantrasyon teknikleri sayesinde odaklanma gelişerek, zekâ aktifleşir. Gevşeme çalışmaları sayesinde stres, gerilim ve günümüzün en sık rastlanan problemlerinden olan uykusuzluk ve depresyon giderilir. Moral ve motivasyon artar. Çalışmalar, içinde bulunduğumuz Covid-19 sürecinde bağışıklık sistemini güçlendirerek, virüse karşı dayanıklılığı artırır.”

Online Festival Programı- 12 Aralık 2020:

 

12 Aralık CUMARTESİ:
12.00- İletişim Enerji Merkezi Çalışması-İletişim yeteneğinin geliştirilmesi
13.30- Spiritüel Söyleşi
 

Detaylıbilgiiçin:

T. 0 531 9967169-0 533 2517583

www.festivalbudur.orginfo@festivalbudur.org

facebook/festivalbudur.org

instagram/festival_budur

twitter/festival_budur

 

Bültenbilgiveiletişim: 0 543 3010327

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ZEYNEP ADIGÜZEL ERDOĞAN     2020-12-16 Teşekkürler
ZEYNEP ADIGÜZEL ERDOĞAN     2020-12-16 Süper bir çalışma Teşekkürler
Ercüment     2020-12-08 Harika bir haber...
Tarık Açar     2020-12-08 Yaşasın çok beğendim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"TEPEDEN ATAMAYLA GELEN REKTÖR ÖNCELİKLERİ DİKKATE ALMIYOR"
CHP’Lİ YALIM’DAN VERGİ VE HARÇ ZAMLARINA TEPKİ
CHP’Lİ YALIM’DAN VERGİ VE HARÇ ZAMLARINA TEPKİ
"