Advert

ASEL BEBEK İÇİN UŞAK EL ELE VERDİ

SMA Hastası Asel bebek için Uşak halkı el ele verdi. Uşaklı Kadınlar Grubu ile Uşak Ortaköy muhtarlığı ortak bir çalışma yaparak kermes düzenledi.

ASEL BEBEK İÇİN UŞAK EL ELE VERDİ
ASEL BEBEK İÇİN UŞAK EL ELE VERDİ egeseshaber

Asel bebek için düznelenen kermesin günler öncesinden duyuruları yapıldı. Hem Ortaköy'den hem de şehir çevresinden gelen destek malzemeleri ve eşyaları ile satış gerçekleşti. Yapılan satışlar Asel bebek için umut oldu. 


Uşaklı kadınlar El Ele Grubu Yöneticisi Ayşem Erol yaptığı açıklamada; "Duyduğumuz günden beri 3 haftadır gecemiz gündüzümüz Asel bebek oldu. Onun için değşik kampanyalar başlattık ve Ortaköy muhtarımız sürekli bize yardım halinde ve ev hanımlarımızın bizlere verdikleri ile satışını yaparak Asel bebeke yardımcı oluyoruz." dedi.

Ortaköy Muhtarı İlyas Sungur ise; "Uşaklı kadınlar el ele grubunun  başlatmış olduğu kampanyası için bizde destek olduk ve buradaki yapılan satışların tümü Asel bebeğimizin tedavisi için kullanılacak" şeklinde konuştu.

İYİ Parti Kadın Kolları Başkan yardımcısı Seher Topal da açıklamasında; "Asel bebeğe destek olmak ve nefes olmak için kadınlarımızla geldik umarım bir an önce yeterli para toplanır ve bebeğimizin tedavisi gerçekleşir." ifadelerine yer verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"