Advert

MEHMET ZEYBEK BBP İL YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Büyük Birlik Partisi (BBP) Afyonkarahisar İl Başkanı Veysel Avşar ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

MEHMET ZEYBEK BBP İL YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ
MEHMET ZEYBEK BBP İL YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ egeseshaber

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Veysel Avşar, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zeybek, parti ayrımı yapmaksızın Afyonkarahisar’ı ortak akılla yönettiklerini söyledi.

“BİZİM GÖNÜL BAĞIMIZ VATAN

BBP İl Başkanlığı görevine yeni seçilen Veysel Avşar ve yönetiminin tebrik eden Başkan Zeybek, Avşar ve yönetimine çalışmalarından başarılar diledi. Başkanımız Zeybek, “Gönül bağımız olan vatanını, toprağını ve bayrağını seven hiç kimseyle bizim sıkıntımız olmaz. Allah anlardan razı olsun. Sayın Destici’nin de ifade ettiği üzere söz konusu vatan olduğunda elini taşın altına koyan görev herkese minnettarız. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak ilimize hizmet edeceğiz” dedi.

Başkan Zeybek’in yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu söyleyen BPP İl Başkanı Avşar, ziyaretlerinin dostane bir ziyaret olduğunu belirtti. Avşar, kendilerini makamında kabul eden ve ilgisinden dolayı Başkan Zeybek’e teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"YARIN SEÇİM OLSA BİZ HAZIRIZ"
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR KOOPERATİF İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR KOOPERATİF İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR
"