Advert

DEMOKRAT PARTİ UŞAK MERKEZ İLÇESİ'NE ZEYNEL ALTINTAŞ SEÇİLDİ

Demokrat Parti Uşak Merkez İlçe olağan Kongresi Uşak İl Başkanlığı binasında gerçekleşen Merkez İlçe kongresinde tek aday olarak seçime giren Zeynel Altıntaş ve ekibi oyların tümünü alarak başkanlığa seçildi.

DEMOKRAT PARTİ UŞAK MERKEZ İLÇESİ'NE ZEYNEL ALTINTAŞ SEÇİLDİ
DEMOKRAT PARTİ UŞAK MERKEZ İLÇESİ'NE ZEYNEL ALTINTAŞ SEÇİLDİ egeseshaber

Demokrat parti Uşak Merkez İlçe olağan kongresi parti binasında yapıldı. Demokrat Parti Uşak Merkez İlçe olağan Kongresi Uşak İl Başkanlığı binasında gerçekleşen Merkez İlçe kongresinde tek aday olarak seçime giren Zeynel Altıntaş ve ekibi oyların tümünü alarak başkanlığa seçildi.

Zeynel Altıntaş yaptığı özel açıklamada "30 /12/ 2020 günü itibariyle merkez ilçe seçimimizi yapmış bulunmaktayız. Arkadaşlarımızın ve büyüklerimizin bizi bu göreve layık görmelerinden dolayı mutluluk duyuyorum yeni arkadaşlar yeni kan ve heyecanlarla kıratı Uşak'ta tekrar şahlandıracağız." dedi.

İl Başkanı Ekrem Ceylan ise; "Demokrat Parti İl Başkanlığı olarak ilçe kongrelerimizi tamamladık ve Ocak ayının 15'inde il  kongremizi de yaparak seçimlere hazır bir vaziyete geleceğiz.  Demokrat Parti 73 yıllık bir geçmişi olan köklü bir çınar ağacıdır belki uzun zamandır oy oranı olarak her ne kadar küçük olsa da Demokrat Parti büyük ve köklü bir partidir.

Demokrat partinin mecliste olmadığı dönemde meclis başarısız olmuştur ve Demokrat Parti merkez sağın tek partisidir. Uşak'ta da partimize yeni katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum ve yeni kazanımlarla çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca daha önceden Doğruyol Partisi'ne, Anavatan Partisi'ne oy veren arkadaşlarımızı da davet ediyorum." dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"