Advert

EGEM TV KAMERAMANINA ÇİRKİN SALDIRI

Uşak Egem TV haber muhabiri olan meslektaşımız, kentsel dönüşüm TOKİ kavşağında meydana gelen trafik kazasını görüntülemek isterken, olaya karışan şahıslar tarafından hakaretler ,küfürler edilerek, aynı zamanda fiziksel saldırıya da uğradı.

EGEM TV KAMERAMANINA ÇİRKİN SALDIRI
EGEM TV KAMERAMANINA ÇİRKİN SALDIRI egeseshaber

Olay anında  profesyonel TV kamerası saldırganlar tarafından vahşice parçalanarak kullanılmaz hale getirildi, Görev cihazları paramparça edildi, maddi anlamda da  çok ciddi zarar veren saldırganları çevredeki vatandaşlarda durduramadı.

MUHABİRİN GÖZLÜĞÜ KIRILDI

 

Meslektaşımız zor anlar yaşarken,şehrin orta yerinde, salgırgan şehir eşkiyaları, olay yerinden hızla kaçarak uzaklaştı. Şahısları arama çalışmaları, Uşak Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından yürütülüyor. Muhabire ağza alınmayacak, insanlık dışı küfürlerle saldırıp, gözlügünü ve kamerasını kıran, şahıslar hakkında EGEM TV muhabiri suç duyurusunda bulundu.

Olay sonrası,görgü tanıklarının beyanlarında,çok daha korkunç bir olayda açığa çıktı. Görgü tanıkları, saldırganların elinde büyük bir bıçak olduğunu ve bir çok kez muhabire bıçak sallanarak saldırıldığı söylerken , muhabirde ağır bıçak darbesi olabilir diye ambulansda çağırdıklarını söylediler.

Şehir eşkıyalarının, olaydandan sonra kaçtıkları aracın plakası ,muhabirimiz tarafından polise verilirken olayla ilgili görüntüler ve çevre kameralarının incelenmesi istenildi, zaten salgırganların haber amaçlı çekilen ilk kamera çekimlerinde görüntüleride bizzat mevcut.

Emniyet güçlerinin saldırganları arama ve soruşturması sürüyor.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"