Advert

CHP UŞAK KADIN KOLLARI ÇOCUKLARI GÜLÜMSETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak il Kadın kolları 100 çocuğa hediye dağıttı.

CHP UŞAK KADIN KOLLARI ÇOCUKLARI GÜLÜMSETTİ
CHP UŞAK KADIN KOLLARI ÇOCUKLARI GÜLÜMSETTİ egeseshaber

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Kadın Kolları Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde bulunan Uşak Işık Çakır Sultan Cemevi'nde yılbaşı önü 100 çocuğa hediye dağıttı. Hediye dağıtımına CHP Uşak İl Başkanı Doktor Ali Karaoba, Merkez ilçe Başkanı Uğur Dümen,CHP İl Kadon Kolları Başkanı Ayşe Ayaz ve Yönetim kurulu Uşak Alevi Kültür Derneği Başkanı Bektaş Şentürk ve dernek yönetimi katıldı.

"ONLARIN MUTLULUĞU GÖNLÜMÜZE SU SERPİYOR"

CHP Uşak İl Başkanı Dr. Ali Karaoba düzenlenen cemevi ziyareti sırasında açıklamalarda bulundu. Karaoba yaptığı açıklamada; "2021 yılının tüm ülkemize barış ve huzur getirmesini diliyorum. 2020 yılında yaşadığımız felaketleri umarım yeni yılda yaşamayız. Kadın Kolları Başkanımız Sayın Ayşe Ayaz başta olmak üzere yönetimimizde olan ve kadın kollarındaki arkadaşlarımızla küçük hediyeler hazırladılar ve çocuklara dağıtmak istedik bence dünyanın en keyifli, en güzel şeyi bir çocuk sevindirmek. 2021 yılına çocukların sevinciyle özgür bir ülkede girmek istiyoruz, mutlu olmak istiyoruz, onların mutluluğu gönlümüze su serpiyor." dedi. Ayrıca CHP Uşak İl Başkanı Dr. Ali Karaoba Uşak Alevi Kültür Derneği Bektaş Şentürk'e ve dernek yönetimine de ziyareti kabul ettikleri için teşekkür etti. 

ŞENTÜRK'TEN CHP YÖNETİMİNE ZİYARET TEŞEKKÜR

Uşak Alevi Kültür Derneği Uşak Şubesi Başkanı Bektaş Şentür ise CHP yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken yeni yılla ilgili mesajında ise; "Yeni yılda sağlık ve mutluluklar diliyorum. İnşallah 2021 yılı deprem, pandemi, orman yangınları gibi olayların yaşanmadığı bir yıl olur. Herkese iyi yıllar diliyorum." ifadelerini kullandı. 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"