Advert

UŞAK MHP'DEN SÖZCÜ GAZETESİ'NİN MANŞETİNE TEPKİ

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak İl Başkanlığı basın açıklaması yayınladı. Yayınlanan basın açıklamasında MHP il başkanlığı Sözcü Gazetesi'nin önceki gün atmış olduğu manşetle ilgili "Türk- İslam düşmanlığının göstergesi ve ecdadımızın aziz hatırasına saldırıdır" sözleriyle tepki gösterdi.

UŞAK MHP'DEN SÖZCÜ GAZETESİ'NİN MANŞETİNE TEPKİ
UŞAK MHP'DEN SÖZCÜ GAZETESİ'NİN MANŞETİNE TEPKİ egeseshaber

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak İl Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu mesajda basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi; 

"Ülkemiz çeşitli olumsuzluklar ve felaketler ile mücadele ederken maneviyata ihtiyacımız olduğu bu dönemde bile hiç rahat durmayan kılıç artıkları ve emperyalizmin maşalarından sözcü gazetesi milli  ve manevi değerlerden bihaber 2020 yılı dünyadaki olumsuzluklar ve felaketler arasında Ayasofya caminin ibadete açılmasını da bu felaketlerin içinde sayması alenen Türk -islam düşmanlığının göstergesi ve ecdadımızın aziz hatırasına saldırıdır. Bizim için Ayasofya Türk milletinin ortak bir değeridir. Ortak değerlerimize yapılan saldırılar asla kabul edilemez. Toplum huzurunu bozan toplumu galeyana getiren haberleri yapan sözcü gazetesini kınıyoruz.

Milletimiz zamanı geldiğinde bu tür zihniyetlerin  oyunlarına gelmeyip , vatandaşlarımızın  sarsılmaz birliği ve beraberliği sayesinde tek vücut olan  Türk milleti ,nesli tükenmekte olan  bu tür  şer odaklarına gerekli dersi verecektir."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"