Advert

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ EGE BÖLGE MÜFETTİŞİ AHMET KOZAK 2020 DEĞERLENDİRMESİ

Bağımsız Türkiye Partisi Ege Bölge Müfettişi Ahmet Kozak basın ile bir araya geldi. Kozak, basın toplantısında 2020 yılının değerlendirmesini yaptı.

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ EGE BÖLGE MÜFETTİŞİ AHMET KOZAK 2020 DEĞERLENDİRMESİ
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ EGE BÖLGE MÜFETTİŞİ AHMET KOZAK 2020 DEĞERLENDİRMESİ egeseshaber

Bağımsız Türkiye Partisi(BPT) Ege Bölge Müfettişi Ahmet Kozak açıklamasında şu ifadelere yer verdi; " 2020 yılın da Corana dolayısıyla zamanımızı evde geçirdik.

 Hükümetimizden ise Adaletli bir Pandemi Desteğini göremedik.Örnek olarak vatandaşımıza en azından 2 veya 3 bin TL gibi aylık para yardımı yaparak evde kal diyebilirdi. Burada kesinlikle bir eksiklik olduğunu düşünüyorum. Bütçe de otoyola hava limanına, köprülere para var ama sağlığa gelince para yok.

Ekonomi derseniz neresinden bakarsanız bakınız tam bir “garabet”. İçinden çıkmanın imkanı yok.Sayın Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin BAŞ Beyin bir tabiri var bu millet ne giyecek, ne yiyecek ve pişirecek diye soruyor. Bende bu soruyu bugün bizi yöneten insanlara sormak istiyorum. Bizim yeme içme ve giyme sorunumuz var, bu sorun çözülmeli çünkü piyasa da yaprak kımıldamıyor. 

İşte ülkemizin hali: Kahveler, çay ocakları kapalı, lokantalar kapalı eğlence merkezleri tamamen kapalı peki ama burada çalışan insanlar var, bu işçiler ne yapmalı? Evine nasıl Ekmek götürmeli. Maalesef bu sorunun cevabı yok. Mülk sahipleri kira bekliyor. İşyeri sahibinin mekanı kapalı. İşçi maaş bekliyor evine ekmek götürmenin derdinde. Götüremiyor da.

Türk Siyaseti tabiri ile söylemek gerekirse, gelir dağılımında tam bir adaletsizlikle karşı karşıyayız demek istiyorum. Sosyal Adalet bitmiş durumda. Eğitime gelince çocuklar cep telefonundan bir şeyler öğrenmeye çalışıyorlar. Ne derece faydalı orası da tam muammada. 

Bu gün Güney doğu’da öğretmenlik yapan yakınlarımız var. Bu Öğretmenlerimiz ile yaptığımız hasbıhal de söyledikleri 30 ve 40 öğrencimiz var fakat internet üzerinden bağlanıp dersini yapan sadece 1 veya 2 kişi anca çünkü internet bağlantıları yok.

Diğer taraf dan bir zamanlar Devlet öğrencilere derslerini çalışması için tablet dağıtımı yaptık dediler orta da doğru dürüst tableti olan öğrenci yok. Bu tamamen göstermelik bir şeydi demeden de geçemiyorum. Son olarak  şunu dile getirmek istiyorum; 2021 yılı Seçim ve Geçim yılı olacağına inanıyorum,bu vesile ile şimdiden 2021 yılının bütün halımıza sağlı SIHHAT ve huzur getirmesini temenni ediyorum." 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Ceylan     2021-01-04 Ağzına sağlık sayın mufetdisim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"