Advert

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CAN DOSTLARIMIZI UNUTMUYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde de beslenme noktalarına mama bırakarak can dostlarımızı unutmuyor.

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CAN DOSTLARIMIZI UNUTMUYOR
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CAN DOSTLARIMIZI UNUTMUYOR egeseshaber

Koronavirüs tedbirleri kapsaminda uygulanan sokaga çikma kisitlamasinin oldugu günlerde yiyecek bulma güçlügü çeken can dostlarimizi Aydin Büyüksehir Belediyesi unutmadı. Sağlık İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı Veteriner İşleri Şube Müdürlügü ekiplerince, Aydın’ın 17 ilçesindeki beslenme noktaları ve merkeze uzak noktalardakı can dostlarımıza mama bırakıldı.

Lokantaların paket servisi geçmesi ve vatandaşların tedbirler kapsamında sokağa çıkmaması nedeniyle sokak hayvanlarının beslenme kaynakları azaldı. Büyükşehir Belediyesi de can dostlarımızın beslenme sorunu çekmemesi için, parklar, bahçeler ve kırsal bölgelerde mama dağıtımını sürdürüyor.

“BÜYÜKŞEHİR'İN HİZMETLERİ ARALIKSIZ OLARAK DEVAM EDER”

Sokak hayvanlarının bakımı ve beslenmesi konusunda Büyükşehir Belediyesi’nin her türlü hizmeti verdiğini belirten Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioglu, “Can dostlarımızın bakımı ve beslenmesi için veterinerlerimizin gözetiminde çalışmalar sürdürülüyor. Özellikle sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde mama dağıtımını daha da arttırarak  sürdürüyoruz. Bu şehirde yaşayan her canlı için Büyükşehir’in hizmetleri aralıksız olarak devam eder. Duyarlı vatandaslarımızla birlikte can dostlarımıza sahip çıkmak bizleri çok mutlu ediyor” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"TEPEDEN ATAMAYLA GELEN REKTÖR ÖNCELİKLERİ DİKKATE ALMIYOR"
CHP’Lİ YALIM’DAN VERGİ VE HARÇ ZAMLARINA TEPKİ
CHP’Lİ YALIM’DAN VERGİ VE HARÇ ZAMLARINA TEPKİ
"