Advert

’BİRÇOK YETENEKLİ GURBETÇİ FUTBOLCULARIMIZ NEDEN FARKEDİLMİYOR?

PROSOCCER 24 menajerlik şirketinin sahibi Avrupa ve dünyanın önde gelen futbol menajerlerinden Aytekin Erayabakan’dan şok sözler...

’BİRÇOK YETENEKLİ GURBETÇİ FUTBOLCULARIMIZ NEDEN FARKEDİLMİYOR?
’BİRÇOK YETENEKLİ GURBETÇİ FUTBOLCULARIMIZ NEDEN FARKEDİLMİYOR? egeseshaber

Erayabakan ‘’ Gurbetçi futbolcularımızın çoğu başta İspanya, İtalya ve İngiltere olmak üzere birçok ülke futbol kulüpleri tarafından yakın takipe alındığını ifade etti. Almanya’da birçok teknik kapasiteli Türk oyuncu olduğunu da dile getiren ünlü menajer, gönlümden butarz oyuncularımız Türk takımlarında oynaması ama maalesef Türkiye’de hala yanlış transfer politikası uygulanıyor. Lütfen diyorum, kulüp yöneticilerimiz taraftara hoş gözükmek için yaşıgeçmiş yıldızlara büyük paraları gereksiz yere veriyorlar. Maalesef birçok yetenekli genç gurbetçi futbolcumuz fark edilmiyor veya menfaat çıkarlarından dolayı fark ettirilmiyorlar.’’  dedi. Alman futbol kulüplerinin alt yapılarında o kadar çok no name yetenekli, genç gurbetçi futbolcularımız var ki, inanın futbol kulüplerimiz bu futbolcuları iyi işleyerek birkaç yıl içerisinde büyük rakamlara Avrupa pazarına sunabilirler.’’ Diyerek sözlerine devam etti.

ARA TRANSFER DÖNEMİNDE SÜRPRİZ TRANSFERLER OLACAK

Türkiye’den hangi kulübümüz arasa PROSOCCER24 menajerlik şirketi olarak gurbetçi oyuncularımız için gerekli bilgiyi veriyor ve yardımcı olma yaçalışıyoruz. Zaten Türkiye süper ligi ve alt liglerden birçok kulüple çalışmalarımız oldu ve olmaya devam ediyor.Şu an için büyük kulüplerimiz dahil olmak üzere birçok takımla görüşmelerimiz devam ediyor. Kısmet olursa ara transferde birçok oyuncumuzu Türk liginde göreceksiniz. ‘’ diyerek sözlerini bitirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"TEPEDEN ATAMAYLA GELEN REKTÖR ÖNCELİKLERİ DİKKATE ALMIYOR"
CHP’Lİ YALIM’DAN VERGİ VE HARÇ ZAMLARINA TEPKİ
CHP’Lİ YALIM’DAN VERGİ VE HARÇ ZAMLARINA TEPKİ
"