Advert

CHP İNSAN HAKLARINDAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÜLİZAR BİÇER KARACA UŞAK'TA

Cumhuriyet Halk Partisi insan haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca Uşak'ta sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında CHP Uşak İl Başkanı Dr. Ali Karaoba, CHP Uşak Milletvevili Özkan Yalım, Merkez İlçe Başkanı Uğur Dümen, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Ayaz, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Leyla Özler ve beraberindeki heyet eşlik etti.

CHP İNSAN HAKLARINDAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÜLİZAR BİÇER KARACA UŞAK'TA
CHP İNSAN HAKLARINDAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÜLİZAR BİÇER KARACA UŞAK'TA egeseshaber

Cumhuriyet Halk Partisi insan haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca Uşak’ta sivil toplum örgütlerine ziyarette bulundu. Karaca’nın ilk durağı Atatürkçü Düşünce Derneği oldu. Karaca'nın daha sonraki ziyaretleri ise  Eğitim Sen, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği, Emekliler Derneği, Uşak Barosu, Şeker İş Sendikası ve son olarak da cem evi oldu.

"ADD'NİN YÜZ AKI"

Atatürkçü Düşünce Derneği Uşak Şube Başkanı Ertuğrul Ayan ise yaptığı açıklamada Karaca'nın daha önce Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şube Başkanı olduğunu hatırlattıktan sonra şu ifadelere yer verdi;  "Kendisinin gelmiş olduğu makamlar biiz gururlandırıyor, onurlandırıyor Atatürkçü Düşünce Derneği için bir yüz akı. ADD bir siyaset okulu gibidir aydınlar insanlar yetiştirir ve bunları da üste doğru taşır." 

"ADD SİYASİ PARTİLERİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLDİR"

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Başkanı Dr. Ali Karaoba CHP insan haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca'ya hoş geldiniz dileklerini iletti. Karaoba Atatürkçü Düşünce Derneği ziyareti sırasında yaptığı açıklamada; "Gülizar Hanım Atatürk ilke ve inkılaplarını yansıtan en iyi insanlardan birisidir kendisi gerçek bir cumhuriyet kadınıdır. İlk ziyareti ADD'ye yaptık çünkü Atatürkçü Düşünce Derneği hiçbir siyasi partinin arka bahçesi değildir." ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Özkan Yalım da hoş geldiniz dileklerini iletti ve şu ifadelere yer verdi; "Daha önce Doğa ve Çevreden sorumlu genel başkan yardımcımızdı şimdi de insan haklarından sorumlu genel başkan yardımcımız oldu." 

"ADD BİR SİYASET OKULDUR"

Cumhuriyet Halk Partisi insan haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca da yaptığı açıklamada ADD'nin bir siyaset okulu olduğunu ifade etti ve 10 yıllık şube başkanlığı döneminde çok güzel gençler yetiştirdiklerini ifade ederek, yetişen isimlerin siyasete yön verecek kadrolarda bulunarak katkı verdiklerinş görmekten dolayı onur duyduğunu belirtti. Karaca ayrıca yaptığı açıklamada AK Parti iktidarının ekonomik buhranın üstünü örtmek amacıyla hak ve hürriyetleri kısıtladıklarını belirterek otoriterleşmeye doğru hızla ilerlediğini söyledi. Karaca; "Cumhuriyet Halk Partisi olarak tüm illerimizde demokrasiyi ve adaleti yeşertecek olan bir anlayışı büyütmek istiyoruz. İlk adımı İzmir'de attık ikinci adımı da Uşak'ta atıyoruz." dedi.

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"