Advert

VALİ KOCABIYIK'TAN İDARECİLER GÜNÜ MESAJI

Uşak Valisi Funda Kocabıyık 10 Ocak İdareciler Günü'nü kutladı.

VALİ KOCABIYIK'TAN İDARECİLER GÜNÜ MESAJI
VALİ KOCABIYIK'TAN İDARECİLER GÜNÜ MESAJI egeseshaber

Vali Kocabıyık mesajında; " Tarihimiz boyunca idarecilik, adalet anlayışı merkeze alınarak millete hizmetkârlık bilinciyle yürütülen kutsal bir görev olarak yerine getirilmiştir. Mülki İdare Amirlerimiz, devleti temsil etme görevini devletin şefkatli eli olma bilinciyle yürüterek devlet ile vatandaş arasındaki sevgi ve güven bağlarını güçlendirmiştir. 

Türk İdare Teşkilatı içinde yer alan Mülki İdare Amirleri, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.” düsturuyla milletimizin huzuru, refahı, güvenliği için üstün bir vazife şuuruyla ve hakkaniyetle görevlerini yerine getirmektedir. 

İdarecilerimiz, vatandaşlarımıza hizmet etme ve devletimizin çalışmalarını-projelerini başarıyla yürütme noktasında üstün bir gayret göstermektedir. Vatandaşlarımızın her türlü sorunlarını en hızlı şekilde tespit edip bu sorunlara yine en hızlı şekilde çözümler üreterek halkın ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda kalkınması İçin emek vermektedirler. Sosyal devlet anlayışı ve sorumluluk bilinci ile idarecilerimiz, daha müreffeh bir Türkiye yolunda vatandaşlarımız için Türkiye Cumhuriyeti ve onun temel değerlerinin taşıyıcıları olarak memleketimizin her köşesinde, kendilerine verilen görevleri en iyi şekilde yapma gayreti içerisindedirler. 

Mülki İdare Amirlerimizin her alanda çalışmalarına özveri ile devam ederken aziz milletimizden aldıkları güçle, birlik-beraberlik ruhuyla son dönemlerde Covid-19 salgını başta olmak üzere yaşanan tüm zorlu şartlarda topluma daha kaliteli hizmet verme amacıyla hayata geçirdikleri destek ve faaliyetleri takdire şayandır. Bundan sonraki süreçte de kuşkusuz ki Mülki İdare Amirlerimiz, aynı dirayetle vatandaşlarımızın huzur ve refahı için çalışmaya devam edecektir. 

Bu vesileyle vatandaşlarımız için canla başla çalışan tüm Mülki İdare Amirlerimizin 10 Ocak İdareciler Günü’nü kutluyorum." ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"YARIN SEÇİM OLSA BİZ HAZIRIZ"
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR KOOPERATİF İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR KOOPERATİF İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR
"