Advert

YALIM, SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN ÖNCE ÜNLÜ İSMİN AŞILANMASINA TEPKİ GÖSTERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak Milletvekili Özkan Yalım, şarkıcı ve sunucu Alişan’ın aşılanmasıyla ilgili tepki göstererek, sağlık çalışanlarının aşılama için beklediğini ifade etti.

YALIM, SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN ÖNCE ÜNLÜ İSMİN AŞILANMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
YALIM, SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN ÖNCE ÜNLÜ İSMİN AŞILANMASINA TEPKİ GÖSTERDİ egeseshaber

Şarkıcı ve sunucu Alişan, canlı yayında COVİD – 19 aşısı oldu. Sağlık çalışanlarının tepki gösterdiği aşılama ile ilgili CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, yazılı bir açıklama yaparak, Dünya’da milyonlarca insanın aşılandığını belirterek, Türkiye’deki aşılama sürecini eleştirdi. 

“SABAH PROGRAMLARININ SUNUCULARINI AŞILIYORUZ”

Aşılamanın sağlık çalışanlarına ve güvenlik güçlerine yapılması gerektiğini ifade ederek, başka ülkelerin milyonlarca insanı aşıladığını dile getiren Yalım, “Yabancı ülkeler milyonlarca insanı aşıladı, özellikle sağlık çalışanlarının büyük bir kısmı aşılandı ve görevlerini daha güvenilir bir ortamda yapıyorlar. Peki Türkiye’de? Biz de televizyondaki isimleri aşılamaya devam ediyoruz. İlk gelen aşıların sayısı zaten yetersiz, sağlık çalışanlarına, güvenlik güçlerimize yapılacağı yerde, sabah programlarının sunucularını aşılıyoruz. Bir sağlık çalışanını aşılamak, binlerce insanın sağlık hizmetini sorunsuz bir şekilde almasına vesile olacaktır. Aşıya gönüllü olan kişiler seçilirken seçim neye göre yapıldı? Hani ilk önce sağlık çalışanları ve risk grubundaki vatandaşlar aşılanacaktı” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"TEPEDEN ATAMAYLA GELEN REKTÖR ÖNCELİKLERİ DİKKATE ALMIYOR"
CHP’Lİ YALIM’DAN VERGİ VE HARÇ ZAMLARINA TEPKİ
CHP’Lİ YALIM’DAN VERGİ VE HARÇ ZAMLARINA TEPKİ
"