Advert

UŞAK ALPEREN OCAKLARI'NDA YENİ DÖNEM

Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı yeni yönetim kurulunu açıklamak üzere Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı il binasında toplandı.

UŞAK ALPEREN OCAKLARI'NDA YENİ DÖNEM
UŞAK ALPEREN OCAKLARI'NDA YENİ DÖNEM egeseshaber

Programa Büyük Birlik Partisi MKYK üyesi Uğur Karaca, Alperen Ocakları Eski Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Sezer ve yeni yönetim kurulu üyeleri katıldı. Programda açıklamalarda bulunan İl Başkanı Ali Karaca yeni yönetim kurulunun hayırlara vesile olmasını diledi. Alperen Ocakları Uşak İl Başkanı Ali Karaca açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Değerli dava arkadaşlarım, kıymetli Alperenler, 
Bizler Alperen Ocaklarının neferleri olarak kutlu bir davanın emanetçileriyiz. Bu dava Allah’ın adını yüceltme, yeryüzüne yayma ve O’nun nizamını yeryüzünde hâkim kılma çabasıdır. Mücadelemizin temel gayesi Allah’ın rızasını kazanmaktır.
Bu davanın emanetçileri inandığı davanın gereğine göre yaşamalı ve yaşatmalıdır. Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun sözleriyle “Dava adamı olmak, toplumun bütün değer yargılarına rağmen kendi inandıklarından taviz vermemeyi ‘Kınayanların Kınamasına Aldırmadan’ inançlarını yaşamayı, düzenin ürettiği tipoloji dolayısıyla tek başına kalsa bile inandığı gibi söyleyip, inandığı gibi davranmayı gerektirir.”
Alperen Ocakları mensubu olarak bizler, bize emanet bırakılan kutlu davanın omzumuza yüklediği sorumluluğun farkında olarak hareket etmeliyiz. Hiç bir zaman ümitsizliğe ve yorgunluğa düşmemeliyiz. Çünkü şehit liderimizin de dediği gibi “Büyük davalar yıkılmayacak, yorulmayacak, üşenmeyecek dava adamları ister!”
Bu duygu ve düşüncelerle yeni yönetim kurulumuzun ocağımıza, şehrimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"