Advert

KAR ALTINDA ÇALIŞAN PERSONELE SICAK SÜPRİZ

Uşak Belediyesi, kar yağışının başlamasıyla birlikte sabah saatlerinden itibaren kesintisiz çalışan personellerine, görev bölgelerinde tarhana çorbası ikram etti.

KAR ALTINDA ÇALIŞAN PERSONELE SICAK SÜPRİZ
KAR ALTINDA ÇALIŞAN PERSONELE SICAK SÜPRİZ egeseshaber

Sabah erken saatlerde şehri etkisi altına alan kar yağışı sonrası hızlı bir şekilde harekete geçen Uşak Belediyesi ekipleri, ana arterler ve işlek kavşaklar başta olmak üzere şehrin her noktasında karla mücadele çalışmasını başarıyla gerçekleştirdi.

SICAK ÇORBA İKRAMIYLA SÜRPRİZ YAPILDI

Yollarda ve kaldırımlarda kar temizleme ve tuzlama çalışmaları yürüten personellereyse sıcak çorba ikramıyla sürpriz yapıldı. Vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına kesintisiz çalışan ve soğuk hava koşullarından
etkilenen personellerin görev bölgesine gidilerek hazırlanan sıcak tarhana çorbaları dağıtıldı.

ONLAR HİZMETİN ELÇİLERİ

Uşak Belediyesi olarak daima vatandaşa hizmet adına sahada olduklarını kaydeden Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, “Bu yolda hizmetin halkımızla buluşturulmasını sağlayan mesai arkadaşlarımız bizler için çok kıymetli. Onların özverisinin ve fedakarlığının farkındayız. Bizler de soğuk hava koşullarından etkilenen ancak kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren personellerimize sıcak çorba ikramında bulunmak istedik. Birliktelik, daima güzel bir gelecek demektir. Ben tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
Başkan Çakın, tuzlama çalışmalarının gece saatlerinde ve ihtiyaç halinde hafta sonu da sürdürüleceğini aktardı. 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"