Advert

AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK AYDIN'DA

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Aydın'ı ziyaret etti

AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK AYDIN'DA
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK AYDIN'DA egeseshaber

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Aydın'a giden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy ve protokol üyeleri tarafından karşılandı.İlk ziyareti valiliğe gerçekleştiren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladı ve Vali Hüseyin Aksoy’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK PARTİ'NİN İL KONGRESİNE KATILDI

Bakan Selçuk, Aydın programı kapsamında AK Parti İl Kongresine katıldı. İl Kongresinde gerçekleştirdiği konuşmanın ardından  Aydın SGK İl Müdürlüğü Yedieylül Sosyal Güvenlik Merkezi’nde incelemelerde bulunarak kurum yöneticilerinden bilgi aldı. Daha sonra Köşk ilçesine geçen Bakan Selçuk, Köşk Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Nuri Güler’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ ALANINDA İNCELEMELER YAPTI

Bakan Selçuk brifing sonrası Köşk İlçesinde yapılması planlanan Engelsiz Yaşam Merkezi alanında incelemelerde bulundu ve kurum yöneticilerinden bilgi aldı. Son olarak Gazi Ferhat Akgül’ü evinde ziyaret ederek programını tamamladı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a ziyaretlerinde Vali Hüseyin Aksoy ve protokol üyeleri eşlik etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"