Advert

DEVA PARTİSİ UŞAK İL BAŞKANLIĞI'NDAN EYT DERNEĞİ'NE ZİYARET

Demokrasi ve Atılım Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı ve beraberindeki heyet Alevi Kültür Derneği ziyaretinin ardından Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği'ni ziyaret etti.

DEVA PARTİSİ UŞAK İL BAŞKANLIĞI'NDAN EYT DERNEĞİ'NE ZİYARET
DEVA PARTİSİ UŞAK İL BAŞKANLIĞI'NDAN EYT DERNEĞİ'NE ZİYARET egeseshaber

Geçen yılın Şubat ayında açılan Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne DEVA Partisi Uşak İl Başkanlığı ziyarette bulundu. DEVA Partisi'nin ziyareti sırasında EYT Derneği Uşak Şube Başkanı Talip Yürük, Dernek Başkan Yardımcısı Ufuk Başak ile dernek üyeleri konuk etti.

Ziyaret esnasında bir konuşma yapan DEVA Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı 27 Aralık Cuma günü göreve geldiklerini ve İlkler Şehri Uşak'ta çalışmalarımızla ilkleri devam ettirdiklerini söyledi.  EYT konusunun Türkiye'nin en hassas konularından biri olduğunu da vurgulayan Taşlı, EYT Derneğini ziyaret etmeden Genel Merkez'le görüşme yaptığını ve Genel Merkez'den EYT Derneğine selamlarını getirdiğini söyledi. Partisinin EYT ile ilgili çalışmaları olduğunu da bildirdi.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Uşak  Şube Başkanı Talip Yürük çalışmalar hakkında DEVA Partisi heyetine bilgiler verdi. Karşılıklı sohbet içersinde geçen sohbetin sonunda toplu fotoğraf çekimi gerçekleşti.

  

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"