Advert

DEVA PARTİSİ UŞAK İL BAŞKANLIĞI AMATÖR SPOR KULÜPLERİNİ ZİYARET ETTİ

Demokrasi ve Atılım Partisi Uşak İl Başkanlığı Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret etti.

DEVA PARTİSİ UŞAK İL BAŞKANLIĞI AMATÖR SPOR KULÜPLERİNİ ZİYARET ETTİ
DEVA PARTİSİ UŞAK İL BAŞKANLIĞI AMATÖR SPOR KULÜPLERİNİ ZİYARET ETTİ egeseshaber

DEVA Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı,İl ve İlçe yönetimi Sivil Toplum Kuruluşlarına yapmış olduğu ziyaretlerine Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile devam etti.  DEVA Partisi Uşak İl Yönetimi daha önce Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Uşak Şubesi'ni ziyaret etmişti. 

BAŞKAN KOCABIYIK KARŞILADI

Ziyaret eden DEVA Partisi heyetini, Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Osman Kocabıyık ve yönetimi ağarladı. Başkan Kocabıyık DEVA Partisi yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyetini belirtip Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi. 

"SİYASİ PARTİLER DEMOKRASİNİN OLMAZSA OLMAZIDIR"

Ziyaret esnasında bir konuşma yapan Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Osman Kocabıyık şunları söyledi; “ Siyasi Partiler demokrasinin olmazsa olmazlarıdandır. DEVA Partisi Uşak İl yönetmininde almış olduğunuz görevininiz hayırlı uğurlu olsun. Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  1987 yılında kamu yararına kurulmuş bir federasyondur. Buradaki bütün yönetim ve kulüplerimiz gönüllülerden oluşmakta. Uşak’ta resmi olarak 38, 40 civarı spor kulübümüz var. Bunların yanı sıra bu kulüplerimizin yıldızları, gençler var. Çok geniş konsebimiz var”

DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI'NDAN MESAJ

DEVA Partisi Uşak İl Başkanı ziyarette yapmış olduğu konuşmada  “Demokrasinin daha ileriye taşınabilmesi için, yeni bir yüzle, çok modern bir sistemle, yenilikçi  ilkelerle ve programlarla 2020 Mart ayında DEVA Partisi kuruldu” dedi. Karşılıklı sohbet içerisinde geçen sohbetin sonunda toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALGINDA YENİ SÜRECİN  AYRINTILARI
SALGINDA YENİ SÜRECİN AYRINTILARI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
İLKLER ŞEHRİ UŞAK KORONAVİRÜS TEDBiRLERİNDE BİR İLKE İMZA ATTI
"