Advert

CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİ TARAFINDAN DA ZİYARET EDİLEN ESNAF, EKONOMİK SORUNLARDAN İNTİHAR ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak’ta esnafı ziyaret ederek ekonomik sorunları hakkında çözüm önerilerini sunduğu sırada, bölgedeki bir anahtarcı, ekonomik sorunlar yüzünden kendini asarak hayatına son verdi.

CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİ TARAFINDAN DA ZİYARET EDİLEN ESNAF, EKONOMİK SORUNLARDAN İNTİHAR ETTİ
CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİ TARAFINDAN DA ZİYARET EDİLEN ESNAF, EKONOMİK SORUNLARDAN İNTİHAR ETTİ egeseshaber

Olay Uşak’ta meydana geldi. Aralarında CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Uşak Milletvekili Özkan Yalım ile 26 milletvekilinin de bulunduğu heyet Uşak’ta esnafla bir araya geldiği sırada, üzücü bir olay yaşandı. CHP heyeti tarafından da ziyaret edildiği öğrenilen Reşat Keskin isimli bir anahtarcı esnafı, ekonomik sorunlar nedeniyle, heyetin ziyaretinden 1 saat sonra kendini asarak yaşamına son verdi.

“VATANDAŞIMIZIN NE KADAR ÇARESİZ KALDIĞINI ACI BİR ŞEKİLDE GÖRDÜK”

Olayın duyulmasının ardından olay yerine giden CHP heyetinden Uşak Milletvekili Özkan Yalım, “Genel başkanımızın talimatıyla bugün Uşak merkez ve ilçelerinde gerçekleştirdiğimiz başta Genel Başkan Yardımcımız Ali Öztunç, 26 milletvekili arkadaşım ve 3 PM üyemizle çalışmalarımızı sürdürürken maalesef çok üzücü bir haber aldık. Reşat Keskin adlı bir esnafımız (anahtarcı), dükkânının önünden geçtiğimiz vatandaşımız yaklaşık oradan ayrıldıktan 1 saat sonra, maalesef ekonomik sıkıntılar sebebiyle kendini asarak intihar etmiş. Tüm milletvekili arkadaşlarımızla birlikte bu acı olaya şahit olduk hemen olay yerine gittik gerekli bilgileri alarak yakınlarına baş sağlığı diledik. İçinde bulunduğumuz durumun aslında ne kadar ciddi olduğunu vatandaşımızı nasıl çaresiz bıraktığını bir kez daha acı bir şekilde gördük. Reşat kardeşime Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
OKULLARI GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK AÇIN!
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
İZMİR'DE YILIN İLK FİDANLARI ÜRETİCİYLE BULUŞTU
"